Новий мобільний оператор запропонував своїм абонентам вигідний та дешевий тариф

Лідери мобільного зв'язку невпинно пропонують своїм клієнтам найвигідніші тарифи, проте платити за них доводиться чимало і з кожним разом ціна зростає. І ось поки кити мобільного зв'язку підвищують ціни, новий оператор LycaMobile заманює своїх клієнтів вигідним тарифним планом вартість якого становить 24 гривні. Інформацією ділиться Новинар.

Новий оператор, який вирішив скласти конкуренцію лідерам зв'язку, LycaMobile може запропонувати своїм клієнтам досить вигідні тарифні плани М, S і XS. Варто відзначити, що найдешевший серед них - це XS.

В даний пакет послуг від нового оператора входить безліміт на дзвінки всередині мережі, 200 хвилин голосових викликів на номери інших операторів, а також абоненти зможуть скористатися 4 ГБ мобільного інтернету.

За найвигідніший і найдешевший тариф клієнти будуть платити близько 30 гривень на місяць. Разом з тим LycaMobile надає можливість платити ще менше за послуги. Абоненти можуть на місяць платити 24 гривні, якщо оплатять тариф на рік.

Що ж стосується найдорожчого тарифного плану, то він обійдеться клієнтам мобільного оператора LycaMobile в 64 гривні за тридцять календарних днів. З Даним пакетом абонентам пропонують 12 ГБ мобільного інтернету, 800 хвилин на дзвінки на інші оператори, 100 смс на номери інших мобільних операторів і повний безліміт на дзвінки всередині мережі.

Популярні статті зараз

Не можна довго дивитися в дзеркало: велике свято 20 січня, прикмети та заборони

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що незабаром українцям почнуть видавати новий сертифікат про вакцинацію, після отримання бустерної дози препарату.

Також повідомляв Новинар, що лідери мобільної мережі підняли тарифи на свої послуги, скільки тепер доведеться платити абонентам.

Ще писав Новинар, що оператор ГТС попередив лідера країни Володимира Зеленського і уряд про брак блакитного палива.