Експерти спрогнозували, що очікує курс валют в Україні після новорічних свят

У перші дні після Нового року всі ті, хто зібрався продати валюту, раділи курсу, оскільки Долар стрімко зростав у ціні. Про те, що буде з курсом в обмінниках далі, розповідає "Сегодня".

За словами експертів, на ситуацію на фінансовому ринку країни вплинули ситуація в Казахстані та підвищення попиту на валюту в новорічні свята. Вони також нагадали, що тенденція до підвищення вартості з'явилася ще в останніх числах грудня, що стало причиною підвищення попиту на долар. Проте, на їхню думку, курс американської валюти вже дістався до свого максимального значення в рамках підвищеного попиту і низької пропозиції, в результаті чого подальша девальвація не очікується.

Що стосується подальшої ситуації на валютному ринку, то тут думки експертів відрізняються. Одні впевнені, що відразу після початку робочого тижня гривню чекає поступове зміцнення до відміток у 27,20 – 27,30 за Долар США. Водночас інші не настільки оптимістичні, і припускають, що протягом тижня очікується лише розгойдування, оскільки покупці будуть повертатися на ринок поступово. Лише через кілька днів курс досягне передноворічних значень на рівні 27,35 – 27,40 грн за Американський долар. Експерти припускають, що курс може "скакати" вгору і вниз в межах 20 копійок, при цьому за долар можуть просити як 27,40, так і 27,80 грн.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що незабаром українцям почнуть видавати новий сертифікат про вакцинацію, після отримання бустерної дози препарату.

Популярні статті зараз

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Все новости

Також повідомляв Новинар, що лідери мобільної мережі підняли тарифи на свої послуги, скільки тепер доведеться платити абонентам.

Ще писав Новинар, що оператор ГТС попередив лідера країни Володимира Зеленського та уряд про брак блакитного палива.