Яка категорія пенсіонерів може розраховувати на надбавку

Ні для кого не секрет, що українські пенсіонери перебувають за межею бідності та завжди з особливим інтересом стежать за інформацією щодо перерахунку пенсійних виплат або ж надбавок. Як стало відомо, перерахунок пенсійних виплат очікує ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Інформація була розміщена на офіційному сайті Верховної Ради.

З першого січня року дана категорія громадян може розраховувати на підвищення пенсійних виплат, згідно з інвалідністю. Перерахунок їх виплат відбувся в автоматичному режимі та торкнувся 21 200 громадян. В середньому пенсійні виплати збільшилися на 2 903 гривень.

Перерахунок виплат торкнувся одержувачів пенсійних виплат по інвалідності, з числа громадян з інвалідністю, що було встановлено причинний зв'язок з аварією на Чорнобильській АЕС, а також громадян, які безпосередньо брали участь у ліквідації інших ядерних аварій або їх наслідків та одержувачів пенсій, що пов'язані з втратою годувальника в результаті аварії на ЧАЕС.

Що ж стосується сум мінімальних виплат, то вони безпосередньо залежать від групи інвалідності. Наприклад, з першого січня 2022 року громадяни, які мають першу групу інвалідності отримуватимуть виплати в розмірі 14 600 гривень, люди з другою групою інвалідності зможуть розраховувати на 9 500 гривень, а третьою групою — на 7 000 гривень.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що яким категоріям громадян вже в січні підвищать пенсійні виплати, хто опинився в категорії щасливчиків.

Популярні статті зараз

Додадуть грошей за кожні 6 місяців роботи: як і на скільки Пенсійний фонд підвищуватиме пенсії українцям

"Ну все, тепер мій хлопець з кільцем поїде до вас": Леся Нікітюк обтягнулася тоненьким купальником і показала величезну приманку для хлопців

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Все новости

Також повідомляв Новинар, що коли українські жінки мають право вийти на заслужений відпочинок, названі нові правила.

Ще писав Новинар, що українцям розповіли, які категорії громадян можуть розраховувати на подвійний стаж.