З приходом 2022 року блакитне паливо буде обчислюватися по-новому

В уряді мають намір перевести вимірювання блакитного палива з кубометрів в кВт/години. З травня українців переведуть на нову систему обліку блакитного палива. Народні обранці затвердили відповідний законопроєкт. Інформація була розміщена на YouTube-каналі.

Як відомо, на сьогодні не враховується тепловіддача блакитного палива. Якщо нововведення набудуть чинності, то українці зможуть вибирати, де їм краще закип'ятити чайник - або скориставшись газом, або ж електрикою.

Згідно з інформацією, з введенням нової системи українці платитимуть за кількість використаної теплової енергії, а не за обсяг використаного газу. 

На ділі це буде виглядати наступним чином. Споживачі, як і раніше, будуть відправляти показники свого газового лічильника в кубічних метрах, а вже переводити в кВт\годинник будуть оператори газорозподільних мереж.

У відомстві зазначають, що для переходу на нову систему громадянам не потрібно міняти лічильники на дорожчі. 

Популярні статті зараз

Мінімальна пенсія 7800 грн: названі категорії, які отримають підвищені виплати з січня 2022

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Натягнула труси вище пупка: Настя Каменських в прозорій сукні сіточці змусила Потапа потіти

Все новости

Разом з тим не всі споживачі вірять в ефективність нововведень, адже суми в платіжках досягають величезних цифр і впевнені, що з новою системою суми будуть ще більше.

Дані нововведення пов'язані з наближенням України до європейських країн, де вже давно газ заведено обчислювати в кВт/годинах. 

Кубы переведены в кВт\Ч. Фото: скриншот личный кабинет облгаза

Завдяки новій системі українці зможуть самостійно вибирати, наприклад, де готувати їжу - скориставшись електрикою або ж газом. Варто відзначити, що вартість газу в кВт/годинах становить 1,33 гривні, а це менше ніж вартість електрики.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що експерти повідомили якими будуть ціни на автомобільне паливо з приходом 2022 року.

Також повідомляв Новинар, що суму в платіжках можна скоротити в два рази, стало відомо скільки можна заощадити якщо утеплити будинок.

Ще писав Новинар, що українцям повідомили яким буде тариф на блакитне паливо, споживачів масово переведуть без попиту і ціни будуть безконтрольними.