У Пенсійному фонді України відзвітували про виплати пенсій у січні

У Пенсійному фонді Україні регулярно здійснюють фінансування пенсійних виплат українцям. Цього разу, 10 січня поточного року, проведено фінансування пенсій січня. Відзначається, що здійснюються всі виплати, а також перерахунки строго за затвердженим графіком, йдеться на сайті ПФУ в соціальній мережі Facebook.

Отже, щодо щомісячних фінансувань пенсійних виплат українцям, то відбуваються вони регулярно і згідно із затвердженим графіком. Тобто, свої виплати обов'язково отримувати всі громадяни в зазначені в ньому рядки. Однак, іноді бувають і невеликі затримки, що і викликає невдоволення у пенсіонерів, оскільки ті скаржаться, що отримали пенсію на кілька днів пізніше, ніж повинно бути.

Відзначається, що здійснюються дані виплати на карту банку самого українця пенсійного віку, ну або ж через відділення Укрпошти.

Отже, вже на виплати пенсій громадянам України, Пенсійним фондом виділено було в цілому 2,4 мільярда гривень. А ось на загальну суму, на сьогодні, фінансування в січні забезпечено в розмірі 17,3 мільярда гривень.

Важливо підкреслити, що всі пенсійні виплати, українці отримають згідно з певним графіком, і в певному порядку, а саме, в призначені для кожного пенсіонера дати.

Популярні статті зараз

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в ліжку показала колготи за ціною турпутівки, "як порвуться не викидай - цибулю складеш"

По 100 000 в одні руки: українцям роздаватимуть гроші, хто отримає та з якою умовою

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що незабаром українцям почнуть видавати новий сертифікат про вакцинацію, після отримання бустерної дози препарату.

Також повідомляв Новинар, що лідери мобільної мережі підняли тарифи на свої послуги, скільки тепер доведеться платити абонентам.

Ще писав Новинар, що оператор ГТС попередив лідера країни Володимира Зеленського та уряд про брак блакитного палива.