Українців попередили про значне подорожчання молочних продуктів

Дорожчати більшість необхідних харчових продуктів почали ще в минулому році, причому ціни росли на деякі з них дійсно дуже стрімко. Безумовно, причин для подорожчання кілька, серед яких є і зростання ціни на газ. Проте вже зараз у вартості збільшуватися почали й інші, такі ж важливі продукти харчування, наприклад, молочна продукція, пише інформаційний портал "Факти".

Отже, відомо про чергове подорожчання, а саме зростання цін на молочну продукцію, стало зі слів Олега Титамира, який є президентом ГО "Українська організація захисту споживчих послуг".

Так от, як повідомив експерт, що багато компаній, у зв'язку зі сформованою ситуацією на ринку газу, а також зростання цін на енергоносії, просто змушені закриватися, тому, що собі в збиток ніхто з них природно ж працювати не буде, та й не хоче. Більш того, за словами Олега Тітаміра, деякі з виробників вважають, на даний період часу, продуктивну діяльність недоцільною.

Наприклад, як підкреслив експерт, що компанія-власник "Яготинського" повідомила своїм торговим партнерам про неможливість працювати далі з такими збитками.

Так от, подорожчає молочна продукція, через ситуацію, що склалася, а саме подорожчання на ринку газу і підняття цін на енергоносії, приблизно на 25%, а то й вище.

Популярні статті зараз

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Разом відсвяткували 2022 рік? У мережі з'явилися ніжні ролики Тіни Кароль і Дан Балана

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

За словами експерта, для компаній молочної галузі, ціна на блакитне паливо, протягом року, зросла приблизно в 10 разів, а електрика додала в ціні у 2,5 раза. Більш того, підвищилася вартість, при цьому, і таропакувальних матеріалів, а ще молока-сировини, саме тому, багато хто з них, на сьогодні, і просять ритейлові мережі про те, щоб прийняти "економічно обґрунтовані" ціни, що означає Тільки те, що готується споживачам потрібно, як до істотного підвищення роздрібних цін на саме молоко, так і на інші молочні продукти, наприклад, на кефір і сметану, а також інше. Більш того, скласти подорожчання молочних продуктів може від 25% і вище.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що незабаром українцям почнуть видавати новий сертифікат про вакцинацію, після отримання бустерної дози препарату.

Також повідомляв Новинар, що лідери мобільної мережі підняли тарифи на свої послуги, скільки тепер доведеться платити абонентам.

Ще писав Новинар, що оператор ГТС попередив лідера країни Володимира Зеленського та уряд про брак блакитного палива.