Названа несподівана причина, по якій в Україні подорожчають автомобілі

З приходом 2022 року українцям доведеться приготуватися до підвищень цін на продукти харчування, до зростання тарифів на комунальні послуги, а тепер експерти попередили про можливе подорожчання автомобілів. Інформаційний портал Тудей розповів, з чим пов'язане подорожчання транспортних засобів.

Згідно з інформацією, в нашій країні найближчим часом можуть піднятися ціни на автомобілі. Причина полягає в тому, що морський порт «Чорноморськ» істотно підняв ціни на розвантаження.

Експерти відзначають, що раніше вартість розвантаження одного транспортного засобу в порту «Чорноморськ» становила вісімнадцять американських доларів. Тепер же ціна зросла до 47 доларів. Таким чином за розвантаження одного автомобіля тепер доведеться переплачувати близько 29 доларів.

Однак фахівці повідомляють, що це ще не остаточна вартість, адже ніхто не відміняв і ПДВ, який становить 20%. І після оплати всього, розвантаження одного автомобіля складе близько 59 доларів.

Варто відзначити, що в порту "Чорноморськ" з'явилася нова можливість, за яку потрібно заплатити 20 доларів - "Експедирування з виготовлення видаткового ордера на спеціалізованому поромному комплексі". Відмовитися від цієї послуги неможливо, через те, що вона є обов'язковою. Деякі експерти стверджують, що насправді цей документ і зовсім не потрібен. Річ у тому, що його не використовують ні при розмитненні, ні в бухгалтерії.

Популярні статті зараз

Доведеться платити, навіть коли не користувалися: українцям назвали тарифи на газ від яких не можна відмовитися

В Україні подорожчала доставка газу: хто може не платити за новими тарифами

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся..."

Все новости

Експерти запевняють, що керівники морського порту "Чорноморськ", коли підвищують ціни, користуються своїм монопольним становищем. Жоден інший морський порт України не може надавати даного роду послуги з розвантаження автомобілів з поромів. Фахівець сказав, що подасть відповідну скаргу в Антимонопольний комітет.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що фахівці попередили про можливу нестачу автомобільного газу в Україні.

Також повідомляв Новинар, що з 1 січня в Україні змінилася вартість первинної реєстрації транспортних засобів.

Ще писав Новинар, що в нашій країні почали штрафувати за ввезені автомобілі, які вчасно не пройшли реєстрацію.