Хто в Україні отримує найвищі заробітні плати і які вакансії найбільш високооплачувані

У нашій країні середню заробітну плату, розмір якої становить близько 135 000 гривень можуть отримувати програмісти, які володіють мовою Python. Варто відзначити, що в п'ятірку найбільш високооплачуваних вакансій входять пропозиції лише для фахівців у сфері ІТ. Інформацією ділиться Обозреватель.

Ні для кого не секрет, що заробітні плати програмістів є набагато вищими середніх зарплат по країні. В першу чергу таку ситуацію можна пояснити тим, що дані фахівці затребувані на ринку праці. Українські роботодавці в пошуках фахівця в даній сфері зобов'язані конкурувати з міжнародними.

Відзначається, що програмісти Senior Python developer отримують щомісяця близько 135 000 гривень. Спеціаліст даної сфери володіє мовою Python і за плечима має досвід. Крім того, він може відповідати за результат не тільки своєї роботи, але і своїх колег.

Фахівці Android developer, які працюють вдома, отримують близько 130 000 гривень. Вони займаються розробкою додатків для мобільних гаджетів під операційну систему Android.

Програмісти у сфері Senior с ++ Developer можуть розраховувати на зарплату в розмірі 120 000 гривень, у сфері Senior Java devepoler - на 101 700 гривень, а в сфері ASP.NET devepoler можуть отримувати близько 100 000 гривень.

Популярні статті зараз

Вже торкнулося мільйонів: фахівці назвали дату нової хвилі епідемії коронавірусу в Україні

Ледь не проткнула тоненьку маєчку: холостячка Злата Огневич стрибала як кізка по горах Танзанії

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Стало відомо, що буде з невикористаною "тисячею за вакцинацію"

Все новости

Варто відзначити, що в нашій країні розмір заробітної плати безпосередньо залежить не тільки від сфери, а й від місця роботи. Наприклад, в столиці зарплати будуть набагато вище, ніж в невеликих населених пунктах.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що громадянам старше 55 років мають намір дозволити брати участь в накопичувальній системі пенсій.

Також повідомляв Новинар, що стало відомо, українці з якою спеціальністю заробляють близько 80 000 гривень на місяць.

Ще писав Новинар, що фахівці розповіли якими будуть заробітні плати українців у першому кварталі 2022 року і на що розраховувати громадянам.