Українцям розповіли, куди їм потрібно звертатися якщо газова служба пошкодила лічильник

Попри те, що компанія "Нафтогаз" не займається перевіркою лічильників газу, але при цьому допомагає українцям всіляко розібратися в деяких ситуаціях. Наприклад, у споживачів досить-таки часто можуть виникати проблеми з перевіркою лічильників газу, йдеться на сайті газопостачальної компанії в соціальній мережі Facebook.

Отже, що ж робити, коли споживач зіткнувся з боку облгазів з неправомірними діями? Так от, на це питання вирішили відповісти в компанії "Нафтогаз". Наприклад, така ситуація, коли Українка змушена була залишити свою скаргу на сайті компанії, в якій і розповіла про те, що їй зняли газовий лічильник на перевірку, після чого, через 2 місяці так і не віддали. Крім того, за цей період, поки її лічильник тривалий час зберігався в облгазі, їй заявили про підозру на втручання.

У коментарі жінка писала, що після того, як їй зняли газовий лічильник і протягом 2 місяців не віддавали його, вона вирішила зателефонувати та запитати, що відбувається, після чого спочатку там не могли знайти її лічильник, а вже потім так і взагалі заявили про підозру на втручання. Більш того, жінка зазначила, що впевнена в тому, що ніякого втручання не було і готова навіть на будь-яку перевірку та експертизу, щоб це довести. Ще жінка впевнена, що це при знятті лічильника, майстри самі щось могли порушити, оскільки у них довго не виходило його зняти.

На її коментар, залишений на сайті компанії "Нафтогаз" в соціальній мережі Facebook, їй відповіли, що уточнити всі питання щодо перевірки їй необхідно в місцевому Облгазі, до того ж коли користувач дії оператора ГРМ вважає неправомірними, то в такому випадку він може поскаржитися регулятору НКРЕКП, оскільки він і контролює роботу всіх облгазів.

Що потрібно знати, і як правильно оформити скаргу регулятору НКРЕКП. Відповіді на всі ці питання українці зможуть знайти в розділі"Питання-Відповіді". А ще споживачам там же розкажуть чиїм коштом повинна буде відбуватися перевірка лічильників газу, а також їх ремонт, і інші процедури.

Популярні статті зараз

Готуйтесь до заторів на дорогах: Україну весь день буде засипати снігом

Сотні закритих відділень: ПриватБанк, Ощадбанк і не тільки, що відбувається з банківською системою

Готуйте лижі та лопати: частину України засипле снігом, синоптики назвали області

Ледь не проткнула тоненьку маєчку: холостячка Злата Огневич стрибала як кізка по горах Танзанії

Все новости

Нещодавно інформаційний портал "Новинар" розповідав про свята прикмети та іменини 11 січня поточного року. 

Також "Новинар" повідомляв, що в Україні очікується чергове подорожчання цукру.

Ще "Новинар" писав, що синоптики поділилися актуальним прогнозом погоди.