Українцям розповіли про відключення електрики в опалювальний сезон

Отже, як стало відомо, що в Міненерго України озвучили причини, через які й можуть запустити, в опалювальний сезон, планові відключення електроенергії. Про це заявив глава Міненерго Герман Галущенко в ході проведення брифінгу.

Відзначається, що також він нагадав про те, що планові ремонтні роботи на електромережах з відключеннями електрики для споживачів, згідно із законодавством України, відбуватися в опалювальний сезон не можуть.

Крім того, хвилюватися українцям щодо забезпечення електрикою їхніх будинків не варто. Більш того, важливо підкреслити, що в Україні в енергосистемі присутній достатній резерв потужностей, виходячи з цього, немає ніяких ризиків, а також підстав для відключення споживачів. Однак, незважаючи на це, за словами глави Міненерго, українці все ж можуть залишитися на певний термін без електрики.

Міністр також підкреслять, що в період ОЗП планові ремонти все ж не повинні відбуватися. Більш того, вони зверталися з даного питання в НКРЕКП, а також в Держенергонагляд. Крім того, на сьогодні вони ще раз з цього питання звернулися. А ще Галущенко зазначив, що в основному роблять такі ремонтні роботи приватні компанії.

Також ще важливо відзначити й те, що для припинення подачі електрики на лінії електропередач, можуть послужити й аварійні ситуації. Тому, поки ремонтна бригада буде усувати смужку і здійснювати ремонт, то звичайно ж, певний час, в деяких будинках електрики не буде.

Популярні статті зараз

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Готуйтесь до заторів на дорогах: Україну весь день буде засипати снігом

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Стало відомо, що буде з невикористаною "тисячею за вакцинацію"

Все новости

Нещодавно інформаційний портал "Новинар" розповідав, коли українські жінки мають право вийти на заслужений відпочинок і що змінилося з приходом 2022 року.

Також "Новинар" повідомляв, що українських пенсіонерів в році, що прийшов очікує п'яти разовий перерахують пенсійних виплат.

Ще "Новинар" писав, яким категоріям українських пенсіонерів вже в січні підвищать пенсійні виплати, на скільки зростуть пенсії.