Українцям розповіли яким категоріям громадян перерахують пенсійні виплати "заднім" числом

Стало відомо про те, що в Мінсоцполітики України вже підготували проєкт постанови Кабінету Міністрів, щодо перерахунку пенсійних виплат тим особам, які були звільнені з органів розвідки. Тому даній категорії громадян пенсійні виплати підвищать вже "заднім" числом, а точніше мається на увазі з 1 серпня минулого року, йдеться в матеріалі інформаційного порталу "На Пенсії".

Зазначається, що набула чинності постанова Кабінету Міністрів України за №729 про посадові оклади військовослужбовців органів розвідки ще минулого року в липні. Однак перерахунку пенсійних виплат даної категорії громадян тоді так і не відбулося, саме тому планують провести його в цьому році, але заднім числом.

Отже, перерахувати пенсійні виплати планують військовослужбовцям розвідникам, крім тих військових, які бути зачислені на строковій службі. Тому, проведуть перерахунки пенсій, згідно з проєктом, вже з 1 числа місяця, наступного за тим місяцем, в якому і набрала чинності постанова Кабміну від 14 липня минулого року за №729, а саме, якщо бути точніше, то вже з 1 серпня.

Зазначається, що встановлено цією постановою Кабінету Міністрів України те, що посадові оклади військовослужбовців розвідників встановлюються відповідно до розміру посадових окладів військових Збройних сил України з таким коефіцієнтом:

  • Для військових кадрового складу 1,8.
  • Для військових, які не належать до кадрового складу 1,4.

Однак, в тих випадках, коли після проведеного перерахунку розмір пенсійних виплат військового зменшитися, то отримувати він буде ту пенсію, яку нараховували йому до цього перерахунку.

Популярні статті зараз

Не просто позбавлять пенсії: стало відомо в яких випадках державі доведеться повернути виплати

Невже посварилися? Лайма Вайкуле розповіла, чому перестала зустрічатися з Аллою Пугачовою

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости

Нещодавно інформаційний портал "Новинар" розповідав, коли українські жінки мають право вийти на заслужений відпочинок і що змінилося з приходом 2022 року.

Також "Новинар" повідомляв, що українських пенсіонерів в році, що прийшов очікує п'яти разовий перерахують пенсійних виплат.

Ще "Новинар" писав, яким категоріям українських пенсіонерів вже в січні підвищать пенсійні виплати, на скільки зростуть пенсії.