Українцям розповіли про нові штрафи

Отже, зазначається, що раніше були зняті заборони для працевлаштування жінок на сотні професій, які рекомендували до цього лише чоловікам. Однак без популяризації світових практик, а також зацікавленості самих роботодавців дана проблема дискримінації все ж актуальна, йдеться в матеріалі інформаційного порталу ubr.

Так ось, проблема дискримінації за віком і статтю при працевлаштуванні в Україні на роботу все ж як і раніше залишається актуальною, до того ж, зміни в законі про рекламу, що передбачають нові правила при публікації вимог до претендентів, які набрати чинності, на жаль, не допоможуть тут. Такою думкою поділився Андрій Івченко, який є юристом кадрового порталу.

Відтепер, роботодавці, які використовували в оголошеннях вакансій характеристики, які дискримінують кандидатів, будуть зобов'язані платити штраф, розмір якого становить 65 тисяч гривень. Крім того, самі ж юристи надають сумніву, щодо того, що дана міра може бути реалізована в нинішньому правовому полі, оскільки ця процедура досить-таки забюрократизована, виходячи з цього недобросовісні роботодавці, можуть знайти лазівки при відборі на вакансію кандидатів.

Юрист зазначив, що для початку, кандидатам на вакансію, необхідно буде знайти "власника" даного оголошення, після чого вже скласти претензію або ж запит. Далі необхідно буде звернутися вже до відповідних інстанцій, в яких відповіді, як правило, дають вже протягом 30 днів. Потім вже суд, а також витрати за надані адвокатом послуги. А все це навряд чи може бути актуальним, а також обґрунтованим для самого здобувача.

Після введення таких штрафів, багато роботодавців все ж почали перестраховуватися, тому не використовують у своїх оголошеннях заборонені характеристики. Однак і це не є гарантією того, що при працевлаштуванні, вони не стануть вибирати працівників за певними критеріями.

Популярні статті зараз

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в ліжку показала колготи за ціною турпутівки, "як порвуться не викидай - цибулю складеш"

Девальвація гривні все ближче: курс долара з кожним днем йде вгору, прогноз експертів

Готуйте лижі та лопати: частину України засипле снігом, синоптики назвали області

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Все новости

Що потрібно робити, якщо виявили дискримінаційну вакансію:

  • На підставі акта перевірки, Держслужба з питань праці складає протокол.
  • Далі оплатити роботодавець зобов'язаний встановлений штраф до держбюджету за місцем реєстрації.
  • На це роботодавцю дається 15 днів з моменту отримання розпорядчого документа, однак, в разі, коли він відмовляється платити встановлений штраф, то стягнути його можуть через суд.

Також юрист зазначив І те, що законодавство не виключає існування чисто "чоловічих" і "жіночих" спеціальностей в силу фізичних і етичних причин. Однак, поряд з цим знято було більше ніж 450 професій для працевлаштування жінок, куди раніше рекомендували лише чоловіків.

Нещодавно інформаційний портал "Новинар" розповідав, коли українські жінки мають право вийти на заслужений відпочинок і що змінилося з приходом 2022 року.

Також "Новинар" повідомляв, що українських пенсіонерів в році, що прийшов очікує п'яти разовий перерахують пенсійних виплат.

Ще "Новинар" писав, яким категоріям українських пенсіонерів вже в січні підвищать пенсійні виплати, на скільки зростуть пенсії.