З першого травня ціни на блакитне паливо для населення підуть на спад

Після того як опалювальний сезон прийде до свого завершення, тарифи на блакитне паливо для побутових споживачів будуть переглянуті. Нові ціни діятимуть протягом року. Інформація була розміщена на офіційному сайті Нафтогазу.

У компанії повідомили, що тариф на блакитне паливо встановлюється в залежності від вартості газу на ринках Європи, у зв'язку з тим, що наша країна пройшла процес інтеграції в газовий ринок Євросоюзу.

Експерти поділилися своїм прогнозом і відзначили, що після закінчення опалювального сезону, а саме з кінця квітня, тариф на блакитне паливо може різко піти вниз і ціна впаде в кілька разів. Це пов'язано з тим, що очікуються позитивні зміни на газовому ринку Європи. Разом з тим фахівці не можуть в точності передбачити якими буде тарифи, стартуючи з 1 травня поточного року.

Експерти відзначають, що ціна буде залежати від ситуації, яка буде відзначатися на ринку. На сьогодні є припущення, що починаючи з квітня вартість блакитного палива буде падати. Якщо врахувати форвардні ціни на наступне літо, то вони набагато нижче, ніж відзначаються цієї зими.

Популярні статті зараз

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Девальвація гривні все ближче: курс долара з кожним днем йде вгору, прогноз експертів

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

Варто нагадати, що після закінчення опалювального сезону за зростанням цін стежитиме місцева влада, замість Кабміну. Якщо тарифи не підвищуватимуть, то їм доведеться знайти кошти в бюджеті, щоб підтримувати роботу підприємств.

Ще одні нововведення торкнуться всіх постачальників блакитного палива, які повинні будуть розробити річні тарифи. Крім того, всіх українців переведуть на річний тариф в автоматичному режимі.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що фахівці попередили про можливий дефіцит автомобільного газу в Україні.

Також повідомляв Новинар, що сума в платіжках може скоротитися у два рази, фахівці розповіли скільки можна заощадити якщо утеплити багатоповерховий будинок.

Ще писав Новинар, що експерти назвали несподівану причину, через яку в Україні подорожчають автомобілі.