Стало відомо, скільки тепер отримуватимуть медичні працівники в Україні

Як стало відомо нещодавно, що 12 січня в Кабміні схвалили проєкт постанови "про встановлення надбавки медичним працівникам установ, організацій галузей бюджетної сфери та фінансових або дотованих з бюджету підприємств". В результаті чого, медичні працівники в цьому місяці будуть отримувати вже більш високі зарплати, про що і йдеться у відео із засідання Кабінету Міністрів України, опублікованому в YouTube.

Отже, поправками встановлюється в законодавство наступні суми, однак за умови, що були виконані всі необхідні норми праці:

  • Відтепер, отримувати заробітні плати від 20 000 гривень на місяць отримуватимуть медики професіонали, за винятком тільки лікарів-інтернів, які мають вищу освіту, а також допуск до роботи в закладах охорони здоров'я.
  • Близько 13,5 тисяч гривень на місяць отримуватимуть ті працівники медицини, які мають вищу або неповну вищу освіту.

Також важливо відзначити, що розмір надбавки, яка стосується престижності працевлаштування для медичного працівника уклав договір, щодо медобслуговування громадян з НСЗУ, гарантують погодинно такі суми:

  • Від 120,37 гривні на годину отримуватимуть медики з вищою освітою, за винятком лише інтернів, а також допуск до роботи в закладах охорони здоров'я.
  • Від 81,25 гривні на годину отримуватимуть медпрацівники, які мають базову вищу або не повну освіту.

Популярні статті зараз

Дешевше кинути: в Україні пачка сигарет подорожчала до 70 грн, дані Держстату

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Вже торкнулося мільйонів: фахівці назвали дату нової хвилі епідемії коронавірусу в Україні

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Все новости

Нещодавно інформаційний портал "Новинар" розповідав, коли українські жінки мають право вийти на заслужений відпочинок і що змінилося з приходом 2022 року.

Також "Новинар" повідомляв, що українських пенсіонерів в році, що прийшов очікує п'яти разовий перерахують пенсійних виплат.

Ще "Новинар" писав, яким категоріям українських пенсіонерів вже в січні підвищать пенсійні виплати, на скільки зростуть пенсії.