Європейська комісія (ЄК) схвалила пакет пропозицій, які направлені на збільшення торгівлі між Євросоюзом і країнами Регіональної конвенції пан-євро-середземноморського (PEM) регіону. Україна є однією з 20 країн конвенції PEM.

Про це повідомили у пресслужбі Єврокомісії. Там, зокрема, відзначили, що дані пропозиції модернізують торгові угоди ЄС з партнерами PEM, роблячи "правила походження" більш гнучкими і зручними для бізнесу.

Євросоюз
Євросоюз

"Ми повинні зробити все, що в наших силах, для полегшення торгівлі та економічної діяльності між ЄС і нашими сусідами в євро-середземноморському регіоні, а також для сприяння регіональній інтеграції. Це також допоможе країнам… відновитися і налаштуватися, і водночас підтримає європейський бізнес у виході на нові ринки", – повідомили у Єврокомісії. Єврокомісія

"Правила походження" необхідні в рамках будь-якої торгової угоди, оскільки вони визначають, які товари можуть користуватися преференційним режимом. Процедури "походження" гарантують, що митні органи можуть перевірити походження товару, і дозволяють підприємствам доводити походження своїх товарів.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Maruv в купальнику стала порнозіркою, прийнявши улюблену позу: "Солодка ..."

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Як живе Данилко у трирівневій київській квартирі: позолота і 12 кімнат

Все новости

Коли всі необхідні вимоги дотримані, товари з преференційним походженням можуть бути імпортовані за нижчими ставками мита або навіть з нульовою ставкою, у залежності від режиму пільгових тарифів.

Світова торгівля
Світова торгівля

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"