Ціна на бензин в Україні починає зростати. Сьогодні вартість дизельного палива  та бензину А-95 зросла на 1,5 – 2 грн за літр.

Як передає Новинар, про це стверджує аналітик консалтингової компанії А 95 Артем Куюн.

Здорожчання обумовлено гострою конкуренцією на ринку. Восени ціни на паливо можуть зрости ще більше через підвищення закупівельної вартості.

"Пружина між закупівельною ціною та роздрібною стискається кожного дня. Враховуючи зростання закупівельної вартості за останні місяці, восени слід очікувати підвищення цін на бензин, дизельне пальне та автогаз" , – зазначив Куюн.

Популярні статті зараз

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Оля Полякова в купальнику розсунула ноги і відкрила рот від насолоди: "Ситненько..."

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Все новости

Також за його словами ключовими факторами, які впливають на ціни є вартість нафти і нафтопродуктів та курс валют. Точно спрогнозувати на скільки зросте ціна на бензин в Україні неможливо, оскільки все залежить від рівня закупівельних цін, які проаналізувати важко.

Окрім того, аналітик консалтингової компанії А 95 розповів, що для суттєвого здорожчання скрапленого газу у найближчі тижні причин немає. Може відбутись певна корекція цін, оскільки через конкурентну боротьбу мережі, що торгують у низькому ціновому діапазоні, максимально довго утримували вартість палива на низькому рівні.

Зазначається, що у сьогоднішніх умовах вони підніматимуть ціни до тих, які є у великих мережах.

Артем Куюн також повідомив, що у разі спалаху пандемії коронавірусу та чергового впровадження жорсткого карантину, ціни на бензин, дизельне паливо та скраплений газ помітно впадуть.

Нагадаємо, що Україна збільшить масштаби торгівлі з Євросоюзом.