Міністерство освіти і науки ініціювало повернення частини секвестрованих коштів для доплат молодим вчителям у розмірі 1,55 млрд грн. Про це під час пресконференції сказав в.о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

"Міністерство ініціювало повернення частини секвестрованих коштів стосовно доплати молодим вчителям. У нас десь 1,55 млрд (грн передбачається - ред.). На сьогодні ведемо діалог, дякую за підтримку профспілкам, тому що ми, все ж таки, боремося за 822 постанову, або будемо пропонувати її певну альтернативу стосовно підвищення соціального статусу, соціальних гарантій вчителів", - сказав Сергій Шкарлет. Сергій Шкарлет

Варто додати, що постанова Кабінету міністрів України №822 передбачала підвищення заробітних плат освітянам. Кабінет міністрів у грудні 2019 року ухвалив рішення, яке передбачало зупинення на 2020 рік дії цієї постанови. Раніше МОН попросило Кабмін виділити 2 млрд грн з "коронавірусного" фонду на освіту і науку.

У грудні Кабінет міністрів ухвалив рішення, яким передбачено зупинення на 2020 рік дії постанови КМУ № 822, яка передбачала підвищення заробітних плат освітян. Про це йдеться у листі голови комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергія Бабака у відповідь на звернення Профспілки працівників освіти і науки України.

Популярні статті зараз

Постаріла Даша Астаф'єва показала самотність і страх в очах: "Неприємно ..."

Швидкий салат "Жовта кульбаба": рецепт яскравої страви на святковий стіл

Дзідзьо у вишиванці відсвяткував Різдво: на самоті з кутею, пончиками і пляшкою горілки

Салат "Ситний" з курятиною і сиром: швидкий рецепт на Новий рік

Все новости