Верховний суд зупинив виконання ухвали Печерського суду Києва про задоволення позову Суркісів проти Приватбанку та стягнення майже $350 млн.

Як передає Новинар, про це повідомляє Верховний суд.

Колегія суддів вирішила скасувати рішення, яке було ухвалене районним судом від 9 лютого 2017 року щодо стягнення з Приватбанку грошових коштів сумою $347 млн та повернення їх Ігорю та Григорію Суркісам.

Верховний суд визнав обґрунтованість ризиків для заявника до ухвалення рішення касаційної інстанції у цій справі, а також ймовірність важкого виконання судового рішення.

Популярні статті зараз

Фреймут засумувала на карантині і зізналася в потаємному: "Є спокуса..."

Наближаються дні потужних магнітних бур: названо дати

У коронавірусу знайшли ще один тривожний симптом: "Може викликати..."

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Все новости

Зазначимо, що 2 вересня Печерський районний суд Києва задовольнив позов офшорних компаній братів Григорія та Ігоря Суркісів проти Приватбанку.

Йшлося про обов’язкове обслуговування депозитів, які були розміщені у 2012-2014 роках на рахунках кіпрської філії банку. Тепер банк повинен повернути Суркісам $350 млн.

Натомість юридичний радник банку Андрій Пожидаєв заявив, що Приватбанк не виплачуватиму такої суми  офшорним компаніям, але вони можуть стягнути цю суму, звернувшись до Державної виконавчої служби.

Нагадаємо, що НАБУ розслідує спробу заволодіння майном ПриватБанку.

Раніше ми повідомляли, що уряд планує приватизацію держбанків.

Також нагадаємо, що ПриватБанк запустив оплату без карток і паролів.