ОВЕН

Астропрогноз для Овнів на 28 вересня говорить, що на даному етапі слово "хочу" потрібно забути, оскільки на перше місце вийде слово "треба". Не беріться за занадто важку роботу, вона зараз буде непосильна. Пливіть за течією і дозволяйте долі самої вас направляти в потрібне русло. 

ТЕЛЕЦЬ

Зірки для Тельців на 28 вересня кажуть, що сьогодні в особистому житті вас чекають приємні сюрпризи, а деяких представників знака — багатообіцяючі знайомства. Вдалий день для шопінгу, однак будьте уважні і не витрачайте багато грошей, щоб не повернутися додому з порожнім гаманцем. Не обіцяйте того, що не зможете виконати. 

Популярні статті зараз

Не давайте гроші та хліб в борг: велике церковне свято 20 вересня, що суворо заборонено

Всім, кому виповниться 60 років: в Україні підвищують пенсії жінкам, коли й скільки додадуть

На 200 грн більше у кожного: в Україні підвищують прожитковий мінімум, що буде з пенсіями та пільгами

67 копійок за кіловат: українцям розповіли, як можна платити менше за електрику

Все новости

БЛИЗНЮКИ

Зодіак для Близнюків на 28 вересня говорить, що сьогодні не варто завантажувати весь день роботою. Якщо видасться хвилина, не відмовляйте собі в задоволенні відвідати розважальні заходи. Камінь з душі допоможе зняти розмову з близьким по духу людиною. 

РАК

Місяць для Раків на 28 вересня говорить, що сьогодні можна покластися на старі зв'язки, які відкриють для вас нові перспективи. Якщо все дійде до такої крайності, то дайте відповідь для початку чесно собі самому. Не переступайте через людей, незабаром вам може знадобитися їх допомога. 

ЛЕВ

Загальний гороскоп для Левів на 28 вересня говорить, що в цей день потрібно бути добрішими до оточуючих. Не проходьте повз тих, хто просить Вас про допомогу. Не довіряйте знайомим, які раптово почали проявляти до вас інтерес, їх мотиви можуть бути не такі чисті, як вам здається. 

ДІВА

Астропрогноз для Дів на 28 вересня радить відповідально поставтеся до доручень і прохань, що виходять від людей, від яких ви залежите. Начальник може перевіряти вас на профпридатність, ви повинні вистояти в цьому батлі. Постарайтеся не проговоритися про те, що може докорінно змінитися, інакше поставите себе в незручне становище.

ВАГА

Зірки для Терезів на 28 вересня кажуть, що незабаром настане сприятливий період, який внесе яскраві фарби практично в усі області вашої діяльності. Не грубіть людям, навіть якщо вони викликають у вас дичавілу агресію. Використовуйте свою енергію і ентузіазм, щоб вирішити давно заплановані справи і приступати до підкорення нових вершин. 

СКОРПІОН

Зодіак для Скорпіонів на 28 вересня говорить, що сьогоднішній день буде наповнений різними подіями, і більшість з них приємно вас здивує і порадує. Не відмовляйте людям у підтримці, якщо вони її потребують саме від вас. Можливо, хтось вам колись допоміг в якійсь справі. Прийшов час простягнути другу руку. 

СТРІЛЕЦЬ

Місяць для стрільців на 28 вересня говорить, що сьогодні розслаблятися не доведеться, інакше ризикуєте втратити свої позиції на діловому фронті. Чи не ханжіте будинку, якщо не хочете зіпсувати відносини з домочадцями. Постарайтеся чітко позначити робочі межі і не сумнівайтеся у відповідях. 

КОЗЕРІГ

Загальний гороскоп для Козерогів на 28 вересня говорить, оптимізм і впевненість у своїх силах допоможуть знайти нових союзників. Постарайтеся тримати свою думку при собі і не показувати своїх почуттів. Не варто роздавати поради тим, хто їх у вас не питає, тому що потім вас можуть звинуватити у всіх проблемах. 

ВОДОЛІЙ

Астропрогноз для Водоліїв на 28 вересня говорить, що на роботі вдало складуться переговори, і ви легко будете досягати бажаних результатів. Хороший день для знайомств і різного роду амурної активності. Якщо ваше серце все ще вільне, саме сьогодні доля приготувала вам несподівану зустріч з людиною, з яким можуть скластися міцні відносини. 

РИБ

Зірки для риб на 28 вересня попереджають, що юридичні питання або справи, пов'язані з вкладенням грошей, пройдуть без особливих ускладнень. Зможете втілити в життя одну дуже сміливу ідею, яка раніше здавалася недосяжною. Увечері обов'язково порадуйте домочадців домашньою кухнею і турботою.