Російська співачка українського походження Наташа Корольова заявила, що вважає секс на стороні чоловіка Сергія Глушка (Тарзана) не зрадою, а "підставою". А також розповіла про помилки, які привели його до цього.

Як передає Новинар, цими подробицями 47-річна артистка поділилася в інтерв'ю для програми "Осторожно, Собчак!".

Згідно зі словами Корольової, перша помилка Тарзана полягала в тому, що він зустрічався з двома дівчатами у їхній квартирі, а не зняв номер у готелі.

"Я вважаю, що чоловік мені не зрадив. Цей його викид, який він там видав, через те, що він дуже імпульсивний. Він така – доросла дитина. Його емоційна складова дуже яскраво виражена... Я не вважаю, що це зрада – це підстава. Це різні речі... Його найжирніший косяк був у тому, що він домовився про зустріч у квартирі, хоча ми там не живемо – це у нас перевалочна база. І друге, коли він відкрив двері, і там стояли дві Венери, одна з яких точно на Венеру не тягнула. Ось тут треба було дівчаток відправляти", – заявила Корольова.

Популярні статті зараз

"Загроза медичної системи": очільник МОЗ назвав нову умову запровадження локдауну в Україні

"Повинні приборкати пандемію": в Україні запровадять автоматичні штрафи за порушення самоізоляції

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Тіна Кароль пожалілася на проблеми у сім'ї через різний світогляд: майже не спілкується з батьками

Все новости

Співачка також зазначила, що її чоловік просто "втратив нюх". А також додала, що вірить у те, що зрада Тарзана – одноразова.

"Тобто, тут він як би нюх втратив. За 20 років не втрачав, а тут втратив. Він такий, прийшли дівчата, не може відмовити, запрошує, щоб чаю хоч попити... Ось це по суті були дві його основні помилки. Все інше – робилося за планом строго наміченим. Ким? Не знаю... Але я йому вірю, що це був один раз. Адже за 20 років дізналася всі його пристрасті, бажання і т.д", – додала Корольова.

Remote file

Зазначимо, що 28-річна російська актриса Анастасія Шульженко заявила, що у неї були інтимні стосунки з Сергієм Глушком (Тарзаном). Також вона зазначила, що після зізнання їй почала погрожувати дружина артиста і звинувачувати в крадіжці.

Сам Сергій Глушко зізнався у зраді дружині й пояснив, що його "спокусили" та "ввели в неадекватний стан" за допомогою "набору всяких речовин".

Нагадаємо, що відома російська телеведуча Ксенія Собчак висміяла Тарзана за його зради дружині Наташі Корольової.

Раніше ми повідомляли, що Джамала нарвалася на критику через виступ на День Незалежності.