Одна з найуспішніших і талановитих телеведучих на українському телебаченні Ольга Фреймут поділилася сімейним фото зі своїм чоловіком. Знаменитою телеведуча стала після програми "Підйом", яку вела разом з Сергієм Притулою та Олександром Педаном. 

Сьогодні 38-річна Фреймут бере участь у легендарному проєкті "Танці з зірками". Ольга Фреймут активний користувач соцмереж, часто ділиться новими фото і відео. Нещодавно тому вона поділилася новим знімком з чоловіком. Подружня пара у цей день снідала у готелі "Hilton Kyiv".

Оля Фреймут зі своїм чоловіком, фото: instagram.com/freimutolia
Оля Фреймут зі своїм чоловіком, фото: instagram.com/freimutolia

Популярні статті зараз

Європейська країна закрила столицю на карантин: оголошено стан тривоги

Голова Нацполіції виступив за легалізацію проституції: "треба спочатку закінчити війну."

Українців звільнили від сплати збору: що повідомив Кабмін

Андрій Андрєєв: спортивна сфера буде пріорітетною в моїй подальшій діяльності!

Все новости

Ведуча у шлюбі з Генеральним директором "Нового каналу" Володимир Локотко. Пара виховує чотирирічного сина Валерія і трирічну дочку Євдокію. Також у Фреймут є 14-річна дочка Злата, батьком якої є британець Ніл.

Ольга Фреймут активний користувач соцмереж, її обліковий запис налічує майже мільйон підписників. Нещодавно на фан-сторінці телеведучої опублікували фото, на якому зображена її сім'я.

Володя ідеальний батько. На відміну від мене. Так склалося, що Валерій був маленький, а я вже знову вагітна, і я не могла приділяти багато часу сину, в мене був сильний токсикоз. Володя – це той, хто ночами не спав… В мене молоко зникло, ми сина штучно годували. Він стерилізував пляшечки, підбирав нянь. Усі клопоти впали на Володю. Ще чоловіку зі мною дуже важко було, бо я ж тоді працювала, ми «Інспектора» знімали, і Володя працює. Нам потрібна була няня. Звичайно, є бабусі, але ми ж не будемо наказувати бабусі прати, прасувати, вони ж для іншого створені. Ольга Фреймут

View this post on Instagram

▪️@freimutolia: Володя ідеальний батько. На відміну від мене. Так склалося, що Валерій був маленький, а я вже знову вагітна, і я не могла приділяти багато часу сину, в мене був сильний токсикоз. Володя – це той, хто ночами не спав… В мене молоко зникло, ми сина штучно годували. Він стерилізував пляшечки, підбирав нянь. Усі клопоти впали на Володю. Ще чоловіку зі мною дуже важко було, бо я ж тоді працювала, ми «Інспектора» знімали, і Володя працює. Нам потрібна була няня. Звичайно, є бабусі, але ми ж не будемо наказувати бабусі прати, прасувати, вони ж для іншого створені. ▪️Володимир: Знаете, в нашей семье я – руководитель, а Оля – креативный директор. Я отвечаю за администрирование, за календарно-постановочный план, за бюджеты, а Оля у нас – за креатив, творчество, вдохновение, настроение, за то, чтобы все пошло не по правилам, чтобы все пошло не так, как я запланировал, за то, чтобы была жизнь, эмоции! ❤ #ОльгаФреймут • #Фреймут • #FreimutOlia

A post shared by Ольга Фреймут (@freimuteam) on

Раніше ми повідомляли, що Алла Мазур, яка бореться з онкологією, кардинально змінила стиль та зачіску: "Я жива..."

Нагадаємо також, Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."