За результатами сьомого випуску шоу "Танці з зірками" в зоні ризику опинилися дві пари: Ольга Фреймут та Ілля Падзіна і фаворити шоу Надія Мейхер та Кирило Васюк.

Про цю інформацію повідомляє Новинар, з посиланням на OBOZREVATEL.

Зазначимо, що у підсумку проєкт не покинула жодна з них, що викликало хвилю критики в мережі.

Так, багато глядачів зазначили, що не вважають такий результат ефіру справедливим, тим більше, що за крок до вильоту опинилась одна з найсильніших пар цього сезону – Мейхер та Васюк. Ймовірно, що саме їм журі б віддало перевагу, і в такому випадку проєкт довелося б покинути Фреймут, однак було ухвалене рішення нікого не виганяти з шоу. Свою думку шанувальники "Танців з зірками" висловили під відео з результатами випуску на YouTube .

Популярні статті зараз

Пенсіонерка наклала на себе руки просто у медзакладі: лікували від Covid-19

Названо найкращий спосіб подолати Covid-19: локдаун не допоможе

Мінсоцполітики масово перевірятиме пенсіонерів: кому готуватися

Пенсіонерам у грудні збільшать надбавку за стаж: кому перерахують виплати

Все новости

Багатьох засмутив той факт, що в минулому випуску (4 жовтня) шоу покинули відразу дві пари: Олег Винник та Олена Шоптенко були дискваліфіковані за станом здоров'япара захворіла коронавірусом, а також Тарас Цимбалюк та Яна Заєць – за результатами голосування.

Користувачі мережі відзначили, що рішення залишити Фреймут у проєкті, на їхню думку, є несправедливим. Багато хто також обурився, чому, в такому випадку, в шоу не залишили Тараса Цимбалюка.

"Зробили чисто дитячий садок, все заради рейтингів – поставили одну з найсильніших пар з однією з найслабших. І як би не говорили, що ті не знатимуть ні музики, ні стилю, видно, що пари підготувалися заздалегідь саме до цього танцю", – відзначили в коментарях.

"Просто смішно поставити в один ряд Мейхер і Фреймут! Не ганьбіть і не смішіть глядачів", – додали користувачі.

Remote file

Remote file

Remote file

Remote file

Remote file

Remote file

Зазначимо, що в мережі також активно обговорювали той факт, що в номінацію на виліт потрапила Надія Мейхер, яка є однією з найсильніших танцівниць нинішнього сезону.

Нагадаємо, що Фреймут знову поскандалила на "Танцях з зірками": Кухар розкрила справжнє прізвище "ревізорки".

Раніше ми повідомляли, що Камінська прокоментувала "роман" з Дікусаром: "мені з ним дуже комфортно".

Також нагадаємо, що українці вимагають повернути Олега Винника.