Хореографиня Ілона Гвоздьова, яка вагітною брала участь у "Танцях з зірками", народила другу дитину. Хлопчик народився 11-го жовтня. Радісною новиною танцівниця поділилася в Instagram. 

Малюка, як вони з чоловіком Іваном Хомячуком і планували, зватимуть Домінік. У подружжя є старша донька Валерія, якій виповнилося 5 років. 

Варто зауважити, що участь вагітної Гвоздьової в "Танцях з зірками" викликала дуже неоднозначну реакцію в мережі. Танцівницю критикували за те, що наражає на небезпеку себе та дитину.

Фото: instagram.com/ilonagvozdeva
Фото: instagram.com/ilonagvozdeva

Популярні статті зараз

"Загроза медичної системи": очільник МОЗ назвав нову умову запровадження локдауну в Україні

Дружина Дзідзьо розповіла, як спізнилася на власне весілля: "Збирала листя і шишки"

Мінсоцполітики масово перевірятиме пенсіонерів: кому готуватися

Каменських у коротеньких шортах показала, як встигати більше: "Спробуйте..."

Все новости

Фото: instagram.com/ilonagvozdeva
Фото: instagram.com/ilonagvozdeva

Фото: instagram.com/ilonagvozdeva
Фото: instagram.com/ilonagvozdeva

Спасибі @roddom_adonis за ВСЕ 🙏. Спасибі за життя, спасибі за сина. 💃🏽 Хочу висловити величезну подяку всьому медичному персоналу пологового будинку, низький уклін Масло Дмитру Миколайовичу, який приймав 🤰🏻, Марині Олександрівні за ведення і спостереження 🤰🏻, всьому персоналу СПАСИБІ за турботу, догляд, посмішки ви все чарівні 🧚♀️. Завдяки вам я запам'ятала цей момент виключно в яскравих фарбах, теплих променях світла, з палаючими очима, сльозами від щастя, посмішкою на обличчі. 🙏🥰💃🏽 Ілона Гвоздьова

View this post on Instagram

Спасибо @roddom_adonis за ВСЁ 🙏. Спасибо за жизнь,спасибо за сына. 💃🏽 Хочу выразить огромную благодарность всему медицинскому персоналу роддома, низкий поклон Масло Дмитрию Николаевичу, который принимал 🤰🏻, Марине Александровне за ведение и наблюдение 🤰🏻, всему персоналу СПАСИБО за заботу,уход,улыбки вы все волшебные 🧚‍♀️. Благодаря вам я запомнила этот момент исключительно в ярких красках, тёплых лучах света, с горящими глазами,слезами от счастья, улыбкой на лице. 🙏🥰💃🏽 Спасибо моей @miro_slavar , которая провела со мной все это время, отвлекала от схваток,дышала вместе со мной, была надежным плечом☝️👌🤰🏻,а главное подруга изначально заехала кофейком угостить😂☝️. Без тебя я бы тоже не справилась🤪😅. Девочки,рекомендую в партнёрские роды брать не мужей или мам,а подруг-100% успех💃🏽🙏 Девочки,если вы ещё не определились с роддомом, рекомендую обязательно посмотреть @roddom_adonis и вы не пожалеете☝️👌 #илонагвоздева #гвоздевабеременность #роддомадонис #роды #родыбезболи #сын #мамасына

A post shared by Илона Гвоздева | Dancer (@ilonagvozdeva) on

Раніше ми повідомляли, що молода дружина 75-річного Петросяна нарешті показала обличчя сина: "Виросте схожим на дідуся"

Нагадаємо також, Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."