Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе офіційно одружилися 5 років тому. Але чутки про романтичний зв'язок співачки і продюсера крутилися вже давно. Пара вперто заперечувала їх до останнього.

Колишній охоронець гурту ВІАГра Сергій нещодавно розповів, як саме вперше відбулася зустріч віри і Костянтина. Про це пишуть російські ЗМІ.

Сталося це ще на початку нульових. У той час Віра зустрічалася з успішним бізнесменом і часто бувала на концертах групи в супроводі охорони. Саме Сергій помітив яскраву дівчину і запросив її в гримерку поспілкуватися з учасницями групи. Пізніше, коли одна з учасниць покинула колектив, віру запросили на кастинг.

Вера Брежнєва і Валерій Меладзе, фото: instagram.com/ververa
Вера Брежнєва і Валерій Меладзе, фото: instagram.com/ververa

Саме тут і відбулася її перша зустріч з Костянтином. За словами Сергія, той був вражений, ледь побачивши віру. "У нього навіть окуляри впали" - згадує Сергій.

Популярні статті зараз

Пацієнту після інсульту приписали Covid-19: похоронили в мішку без рідних і священника

Чи перехворіли ви на коронавірус: чотири основні ознаки

У коронавірусу знайшли ще один тривожний симптом: "Може викликати..."

Лікар відкрив правду про коронавірус: "Мене завтра або застрелять, або звільнять"

Все новости

Брежнєва тоді отримала місце в групі, а всього через три дні вже вирушила на гастролі в постійному складі. Меладзе не прогадав, адже саме той склад групи став найкращим і отримав назву "золотого". Що стосується Сергія, він зізнався, що пізніше Віра припинила всяке з ним спілкування. Саму співачку він описав як дівчину з жорстким характером, яка може переступити через будь-кого на своєму шляху.

Вера Брежнєва, фото: instagram.com/ververa
Вера Брежнєва, фото: instagram.com/ververa

Раніше ми повідомляли, що молода дружина 75-річного Петросяна нарешті показала обличчя сина: "Виросте схожим на дідуся"

Нагадаємо також, Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."