Співачка Наташа Корольова, яка пробачила своєму чоловікові Сергію Глушку зраду, продовжує публічно його оправдовувати. Вона заявила, що 50-річний стриптизер лише пив із двома жінками чай, а вони йому щось туди підсипали, щоби скомпрометувати.

Артистка також заявила, що Тарзанова коханка, Анастасія Шульженко, пропонувала виносити для подружжя дитину. Цю версію Корольова виклала в інтерв'ю "Каравану историй", знявшись в образі героїні "Кримінального чтива" разом із сином Архипом. 

Наташа Корольова, скріншот з відео
Наташа Корольова, скріншот з відео

Популярні статті зараз

Через загибель кандидата в мери проведуть другий тур виборів: не дочекався результатів

Режим надзвичайної ситуації в країні продовжено до кінця року - рішення Кабміну

"Антикампанія "мерзотників": скандальна Штепа виправдала провал на виборах

Тіна Кароль знову оголилася, прикрившись лише рукавичками: "Вибачайте..."

Все новости

"Хоча Сергій і записав відеозізнання в своєму Instagram і сказав, що зрадив дружину, я так не вважаю. Із моєї подачі чоловік запросив цю дівулю до нас у квартиру. Якийсь час тому вона підійшла до Сергія після виступу в "Тарзан-шоу" з пропозицією послуг у якості сурогатної матері. Мовляв, готова виносити дитину сімейній парі. В його телефоні вона так і записана: "Настя сурогат", - пояснила вона. Наташа Корольова

Наташа Корольова не вважає, що чоловік її зрадив. Артистка стверджує, що в мережу Шульженко виклала не все своє листування з Тарзаном. Наприклад, повідомлення "в схожій стилістиці", як ті, де її чоловік просить Анастасію не голити перед зустріччю зону бікіні, нині можна знайти в телефонах багатьох людей і це взагалі нічого не означає.

Тарзан, фото: instagram.com/tarzan___officia
Тарзан, фото: instagram.com/tarzan___officia

"Ця тема у нас із Сергієм неодноразово спливала, ми її активно вивчали і якось згадали про пропозицію. Сергій із нею списався, вона довго динамила з зустріччю, при цьому в повідомленнях стала фліртувати та взагалі клеїтися. У якийсь день вони домовилися про зустріч у нашій московській квартирі. Ви десь бачили, щоби тьолка приходила потрахатися з подружкою? А ця прийшла. Подруга, м'яко кажучи, не Моніка Белуччі. Метою був не секс, а компромат та монетизація всієї історії. Це і відбулося. Щоби план спрацював, вони, я так гадаю, підсипали щось Сергію в чай", - заявила артистка. Наташа Корольова

Співачка вважає, що її чоловік розказав про все не одразу, а лише через деякий час. Зі слів Корольової, після того інциденту її чоловік був "якийсь дивний", кволий, його трохи нудило. І їй довелося навіть домовитися з лікарем, щоби йому поставили крапельницю.

"Помилкою стало те, що Сергій розказав мені про те, що сталося, не одразу, а через тиждень. Уже наступного дня він усвідомив - сталося щось неправильне, але вирішив мене не хвилювати. Охрінів від того, що сталося, і подумав, що все треба забути, мов страшний сон. А дарма! Можна було здати аналіз крові. Красивого мужика, порядного, який любить свою сім'ю, цинічно підставили!", - підкреслила зірка. Наташа Корольова

Сама Шульженко продовжує стверджувати, що в них із Тарзаном було "півтора року щастя", але коханий відвернувся від неї, коли про це взнала дружина.

Тарзан і Анастасія Шульженко, фото: oglavnom.su
Тарзан і Анастасія Шульженко, фото: oglavnom.su

Раніше ми повідомляли, що молода дружина 75-річного Петросяна нарешті показала обличчя сина: "Виросте схожим на дідуся"

Нагадаємо також, Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."