Коханка стриптизера Сергія Глушка, відомого як Тарзан, Анастасія Шульженко написала черговий пост у своєму Інстаграмі, проілюструвавши його спільним романтичним фото з артистом. У ньому дівчина навела відому цитату з "Анни Кареніної" Лева Толстого "Всі щасливі сім'ї схожі один на одного, кожна нещаслива сім'я нещаслива по-своєму".

Анастасія Шульженко написала довгий пост, повний розпачу і жалю. Очевидно, дівчина ніяк не може відійти від невдалих стосунків з Сергієм Глушком. 

"Як же це мило, коли люди не беруть на себе відповідальність за свої вчинки, коли винні всі навколо: повії, клофелінщіци, речовини, злісні зелені чоловічки (або це були сутності, я просто не помітила, теж була під "речовинами"🤔), ретроградний Меркурій, ТБ, ЗМІ, Ернст зрештою, ах ні, не він, змовники проти нього! Та хто завгодно, можна перераховувати і далі дурні виправдання і припущення, але це не до мене, це до того, хто на 200% м@@@к (букви можете самі поставити, кому як подобається). "ЗМІ винні", а я їм хочу сказати спасибі Зате, що дали мені можливість захистити себе! Бо з наявним адміністративним ресурсом, люди із зіркою в лобі можуть творити, що завгодно! А мені простий смертної (я зараховую себе до таких), що робити? Як захистити себе? Тихо і мирно змиритися з тим, що хочуть на мене повісити? Чому ніхто вперто не хоче чути, що я все оприлюднила тільки після того, як оголосили про неіснуючу пропажу, у мене не було іншого вибору, мене звинуватили в тому, чого я не робила і могли дати термін!!! Одумайтеся!!! А що це за Відео?))) Це що хіт Парад коханок, які зруйнували сім'ї?) Ну тоді якщо виходити з цієї логіки, то там не вистачає тільки однієї фотографії!!! Насолоджуйтесь!!! 😘 P. S: можете звинувачувати мене в цинізмі, відсутність душі і розуму, але мені плювати, я більше ніколи, ніколи не дам себе в образу!!! 🧡 🧡 🧡Всім любові, миру і гармонії!!! 🧡🧡🧡", - написала вона.

Тарзан і Анастасія Шульженко, фото: instagram.com/anastasiya.shulzhenko
Тарзан і Анастасія Шульженко, фото: instagram.com/anastasiya.shulzhenko

Відвертість Шульженко викликала неоднозначну реакцію у підписників дівчини. Її звинувачують у звабленні одруженого чоловіка, водночас жаліючи законну дружину Тарзана Наташу Корольову. А у тому, що Шульженко боляче і прикро від цієї ситуації, винна вона ж сама, на думку її підписників. Дехто зауважує, що тут допоможе лише психотерапія.

Популярні статті зараз

Схудла Наталія Могилевська розставила ноги перед камерою: "20 років скинула"

Тарас Цимбалюк напоїв свою кохану і повалив її на підлогу: "Потрібно повторити"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Тіна Кароль перейшла всі межі дозволеного і знялася без одягу: "Це дивляться діти!"

Все новости

"Ти сама у всьому винна 🖕🏿 Як ти могла зустрічатися з ним? Знала що він одружений, любить свою дружину! Він пограв з тобою займався як хотів і кинув !!! Ти що була сонна коли з ним спала? Тебе що насильно притягнули? Всі розпусниці як ти нещасні! Бог все бачить бог суддя 👨⚖️ Не треба було грати з вогнем і тим більше з одруженим !!! Тобі боляче так? Тобі дуже прикро так? А коли лежала з ним про що ти думала ????? ????"

"Тарзан Собчак же запевняв, що немає вещдоков😂. Реально дуже шкода Наташу. Ні жінку, яка влізла в сім'ю (це карма прилетіла), ні псевдо мужика, а дружину, матір і сина, на яких все це вилилося. Така низькість і марення. Дівчатка, в світі купа вільних чоловіків, не шукайте ви чогось, де Ви номер 2. Не лізьте в чужі відносини. Потім вигрібати це довго і важко. У психотерапії."

"Ніхто навіть не припустив того, що лежить на поверхні - поцупити барахло і баблецо могла ІНША коханка - адже де гарантія, що Настя одна побувала в цій теплому ліжечку під час відсутності її законної власниці? 🤗"

Коментарі, фото: instagram.com/anastasiya.shulzhenko
Коментарі, фото: instagram.com/anastasiya.shulzhenko

Коментарі, фото: instagram.com/anastasiya.shulzhenko
Коментарі, фото: instagram.com/anastasiya.shulzhenko

Коментарі, фото: instagram.com/anastasiya.shulzhenko
Коментарі, фото: instagram.com/anastasiya.shulzhenko

View this post on Instagram

⠀⠀⠀⠀⠀⠀🖤🖤🖤 "Все счастливые семьи похожи друг на друга, каждая несчастливая семья несчастлива по-своему." Лев Толстой "Анна Каренина" _____________________________________ Как же это мило, когда люди не берут на себя ответственность за свои поступки, когда виноваты все вокруг: проститутки, клофелинщицы, вещества, злобные зелёные человечки (или это были сущности, я просто не заметила, тоже была под "веществами"🤔), ретроградный меркурий, ТВ, СМИ, Эрнст в конце концов, ах нет, не он, заговорщики против него! Да кто угодно, можно перечислять и дальше дурацкие оправдания и предположения, но это не ко мне, это к тому, кто на 200% м@@@к (буквы можете сами поставить, кому как нравится). "СМИ виноваты", а я им хочу сказать спасибо зато, что дали мне возможность защитить себя! Ибо с имеющимся административным ресурсом, люди со звездой во лбу могут творить, что угодно! А мне простой смертной (я причисляю себя к таким), что делать? Как защитить себя? Тихо и мирно смириться с тем, что хотят на меня повесить? Почему никто упорно не хочет слышать, что я всё предала огласке только после того, как объявили о несуществующей пропаже, у меня не было другого выбора, меня обвинили в том, чего я не совершала и могли дать срок!!! Одумайтесь!!! А что это за видео?))) Это что Хит Парад любовниц, которые разрушили семьи?) Ну тогда если исходить из этой логики, то там не хватает только одной фотографии!!! Наслаждайтесь!!! 😘 P. S: можете обвинять меня в цинизме, отсутствие души и ума, но мне плевать, я больше никогда, никогда не дам себя в обиду!!! 🧡🧡🧡Всем любви, мира и гармонии!!! 🧡🧡🧡 ________________________________________________ #ЕслиТыШипыПосеешьВиноградНеСоберёшь #tbt #СМИ #АнастасияШульженко #DontGrowUpItIsaTrap #ShulzhenkoAnastasiya

A post shared by Анастасия Шульженко (@anastasiya.shulzhenko) on

Раніше ми повідомляли, що Наташа Корольова заявила, що Тарзан їй не зраджував: "З моєї подачі запросив цю дівулю до нас"

Нагадаємо також, Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."