Минуло рівно два роки, відколи загинула артистка "Дизель шоу" Марина Поплавська. Трагедія сталася під час поїздки артистів на чергові гастролі - автобус потрапив у серйозну ДТП. Марина Поплавська сиділа спереду біля водія і загинула на місці.

Зараз сестра загиблої в ДТП зірки "Дизель шоу" Марини Поплавської розкритикувала ідею колег артистки встановити на її честь пам'ятник. Про це вона сама написала у Фейсбуці.

Зокрема, жінці не сподобалося, що колеги артистки не погодили з нею пам'ятник, який хочуть встановити в Житомирі. Сестра загиблої актриси розкритикувала скульптуру.

Пам'ятник Марині Поплавській, фото: Людмила Поплавська / Фейсбук
Пам'ятник Марині Поплавській, фото: Людмила Поплавська / Фейсбук

Популярні статті зараз

Платіть вполовину дорожче або відключать газ: українців стали переводити на нові газові тарифи

Накопичити більше стажу не вийде: українців хочуть змусити раніше виходити на пенсію

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

Все новости

Сестра загиблої не схвалює скульптуру, вважаючи це "розважальним атракціоном". Вона впевнена, що справжня пам'ять про людину повинна виглядати по-іншому і колеги покійної артистки, на її думку, мали б попередньо узгодити разом з нею питання доречності такої скульптури.

"Я перепрошую, але саме зараз пам'ять перетворюється на розважальний атракціон "фото із зіркою" . Паркова скульптура не має нічого спільного з моєю рідною людиною. Цей пам'ятник планують встановити у сквері Лятошинського, де вже встановлено пам'ятник Героям Небесної Сотні. А пропозиція ініціаторів сісти і зробити фото з фігурою Марини Поплавської має вигляд наруги і посміховиська", - впевнена сестра загиблої артистки. Людмила Поплавська

Фото: Людмила Поплавська / Фейсбук
Фото: Людмила Поплавська / Фейсбук

Прошу по можливості репости. Шановні житомиряни , шановне керівництво міста Житомира , шановна...

Geplaatst door Людмила Поплавська op Donderdag 15 oktober 2020

Раніше ми повідомляли, що Наташа Корольова заявила, що Тарзан їй не зраджував: "З моєї подачі запросив цю дівулю до нас"

Нагадаємо також, Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."