Володимир Остапчук і Христина Гірник деякий час тішили фанатів фотографіями зі свого весілля. Однак тепер настав час знімків з медового місяця. Молода дружина Остапчука виклала в Інстаграмі свіже фото з весільної подорожі.

Зіркова пара відправилася у весільний відпочинок до Туреччини. Всього в сонячній країні Володимир Остапчук і Христина Гірник пробудуть чотири дні, щоб встигнути до закриття сезону. Потім на пару чекають справи в столиці. Зіркова пара зіграла весілля 15 жовтня в комплексі під Києвом. 

Весілля Володимира Остапчука
Весілля Володимира Остапчука

Популярні статті зараз

Додадуть грошей за кожні 6 місяців роботи: як і на скільки Пенсійний фонд підвищуватиме пенсії українцям

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Дала волю почуттям: Тіна Кароль зняла гаряче відео з красенем-чоловіком - це не Дан Балан

Надбавка на дітей пенсіонерам: кому можуть нарахувати додатковий стаж

Все новости

Остапчук під час відпочинку з радістю відповідає на відверті запитання підписників. У своїх сторіс Володимир запропонував запитати у нього щось - і тут же отримав питання "Дружина вагітна?". У відповідь Володимир віджартувався, показавши дружину біля басейну з напоєм в руках.

"Так, на 12 місяці, малюк дуже любить апероль", - прокоментував ведучий знімок.

Також Володимир розповів шанувальникам, що не забуває і про дітей від попереднього шлюбу. На питання, чому діти не з ними, ведучий запевнив, що вже подбав про їх відпочинок, в тому числі фінансово.

Також в Остапчука поцікавилися, чи не завдає він своїм показним щастям болю колишній дружині, на що той відповів, що вдячний ексдружині за досвід та прекрасних дітей. А своє "щастя і відношення до життя не збирається ні з ким затверджувати".

Фото: instagram.com/vova_ostapchuk
Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Фото: instagram.com/vova_ostapchuk
Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Фото: instagram.com/vova_ostapchuk
Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Раніше ми повідомляли, що Наташа Корольова заявила, що Тарзан їй не зраджував: "З моєї подачі запросив цю дівулю до нас"

Нагадаємо також, Тарзан після того, як зрадив Корольовій, показався в одних трусах: оскаженілий погляд і зелені зуби. Глушко заперечує, що в його родині є проблеми і всіляко намагається показати, що у них з дружиною все гаразд. Своєю чергою Наташа Корольова теж всіляко намагається відволіктися від скандалу.