Шоумен Володимир Остапчук та його новоспечена дружина Христина навіть під час медового місяця відповідають на численні запитання, які ставлять їм підписники у соціальній мережі Інстаграм, а також діляться свіжими фото з відпочинку.

Молодята, які провели кілька днів у Туреччині, відповідають на в'їдливі коментарі. Зокрема Христина написала великий допис, який адресувала "безгрішним святенницям" та "щасливим матусям двох янголяток". Жінка закликала не давати їй порад та жити власним життям. Вона також виклала фото, на якому продемонструвала свої сідниці у купальнику. 

Весілля Володимира Остапчука
Весілля Володимира Остапчука

"Дорогі святоші безгрішні, ті хто все знає, а також «щасливі дружини і матусі 2-х янголят» і тд., я хочу вас попросити, коли будете стояти біля воріт раю, не забудьте спустошити свої відра від жовчі, туди з ними не можна, а ви так звикли нею поливати всіх!!!😂", - написала вона.

Популярні статті зараз

Допомога на дитину: як Польща заманює українських заробітчан, скільки грошей можна отримати

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

З дітьми Остапчука від першого шлюбу, Емілією та Еваном мачуха познайомилася на початку літа, але досі спілкувалася з ними небагато. Зі своєю першою дружиною Оленою Войченко, Остапчук прожив 15 років, 12 із яких - у шлюбі, а розлучившись, "благородно" розділив із нею гроші та майно. Однак в Олени з цього приводу була дещо інша думка.

Фото: instagram.com/kristygor
Фото: instagram.com/kristygor

Фото: instagram.com/kristygor
Фото: instagram.com/kristygor

View this post on Instagram

Для Вас, мои святые подписчики! ⠀ Это я сейчас о тех, кто с нимбом на голове осуждает меня, мои поступки и поступки моего @vova_ostapchuk выливая свои страхи и обиды на жизнь в комментариях на моей странице! ⠀ Дорогие святоши безгрешные, те кто все знает, а также «счастливые жёны и мамочки 2х ангелочков» и тд., я хочу вас попросить, когда будете стоять у ворот рая, не забудьте опустошить свои ведра от желчи, туда с ними нельзя, а вы так привыкли ею поливать всех!!!😂 ⠀ Но это если с юмором, а если серьезно - мораль басни очень проста: „Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь.“ ⠀ От меня: не раздавайте советов или рекомендаций как мне жить, или какой бумеранг меня догонит, потому что за свою жизнь я несу отвественности сама, а вы проследите за своей - полезнее! Пока вы ищите во мне минусы и грехи-я уверенно двигаюсь вперёд по своему пути, так что.... ⠀ Всем мир.🙏

A post shared by kristygor (@kristygor) on

Раніше ми повідомляли, що Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся...".  Володимир Остапчук і Христина Гірник деякий час тішили фанатів фотографіями зі свого весілля. Однак тепер настав час знімків з медового місяця.

Нагадаємо також, Тарзан після того, як зрадив Корольовій, показався в одних трусах: оскаженілий погляд і зелені зуби. Глушко заперечує, що в його родині є проблеми і всіляко намагається показати, що у них з дружиною все гаразд. Своєю чергою Наташа Корольова теж всіляко намагається відволіктися від скандалу.