Колишнього футболіста Девіда Бекхема знову засудили за поцілунок в губи з дев'ятирічною донькою Харпер. Сімейне фото, яке викликало бурю критики, виклала його дружина Вікторія Бекхем у соціальній мережі Інстаграм. 

На фотографії 45-річний Девід Бекхем цілує свою дев'ятирічну дочку Харпер в губи. Знімок викликав численні суперечки серед підписників знаменитості. Сімейними кадрами поділилася 46-річна Вікторія Бекхем, підписавши їх: "Найкращий татко💕".

Девід Бекхем з донькою, фото: instagram.com/victoriabeckham
Девід Бекхем з донькою, фото: instagram.com/victoriabeckham

Батько з дітьми весело проводили час на органічній фермі Дейлсфорд в Глостерширі. Вони разом збирали капусту, салат та інші овочі і позували для фотографії з осінніми вінками. Однак підписники знаменитості знову почали сперечатися, чи доречно це — цілувати дітей в губи. Підписники обурюються: 

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Притула поскандалив зі "слугою народу": під гарячу руку "ексвар'ята" потрапила Верещук

Все новости

"Обожнюю вашу сім'ю, але ніколи не розумів ці поцілунки батьків у вуста. Все-таки найкраща сім'я🔥"

"Не цілуйте дитину в губи! 👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻"

"Чому він цілує її в губи?"

Фото: instagram.com/victoriabeckham
Фото: instagram.com/victoriabeckham

Фото: instagram.com/victoriabeckham
Фото: instagram.com/victoriabeckham

Нагадаємо, у 2017 році спортсмен був змушений пояснювати свій вчинок. Він сказав, що "дуже прив'язаний до своєї сім'ї" і пояснив, що цілує в губи всіх своїх дітей, крім старшого сина Брукліна.

View this post on Instagram

The best daddy💕 @davidbeckham #HarperSeven X

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Раніше ми повідомляли, що Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся...".  Володимир Остапчук і Христина Гірник деякий час тішили фанатів фотографіями зі свого весілля. Однак тепер настав час знімків з медового місяця.

Нагадаємо також, Тарзан після того, як зрадив Корольовій, показався в одних трусах: оскаженілий погляд і зелені зуби. Глушко заперечує, що в його родині є проблеми і всіляко намагається показати, що у них з дружиною все гаразд. Своєю чергою Наташа Корольова теж всіляко намагається відволіктися від скандалу.