Шоумен Володимир Остапчук нещодавно одружився вдруге і вже встиг провести медовий місяць зі своєю новою дружиною у Туреччині. І ось популярний ведучий знову здивував. Він звернувся до своїх хейтерів і зробив їм пропозицію.

"Мій пост для хейтерів 😜 Хлопці, касатики, хом'ячки мої хейтери-спасибі вам величезне! Ви так мені допомагаєте в житті, ви навіть не уявляєте! Якби я щоразу слухав ваші "поради", брав близько до серця "нічого не вийде", "та куди тобі", "ой, та хто він такий-сякий" я б досі був викладачем іноземних мов в УНУСі (це реальний ВНЗ в Умані), хоча моя мама точно була б задоволена.", - написав Остапчук. Володимир Остапчук

Володимир Остапчук з дружиною, фото: instagram.com/kristygor
Володимир Остапчук з дружиною, фото: instagram.com/kristygor

Володимир Остапчук пообіцяв своїм підписникам 100 доларів за смішний жарт про себе. 

Популярні статті зараз

Якщо є така можливість – відпочиньте: велике церковне свято, що не бажано робити 6 грудня

Крижані дощі та заметілі: синоптики попередили про погодні «сюрпризи» на початку тижня

Чи будемо платити більше? У рахунках за газ з'явиться новий рядок

Таке масло їсти не можна: Держспоживслужба назвала виробника підробки

Все новости

"І тому я хочу, щоб ви всі разом «прожарили» Остапчука. Напиши жарт про мене (не просто - "ти г@вно", а саме жарт) і отримай 100 $! Ще разок умови: ти можеш бути і не хейтером, але я чекаю твій жарт, тобі має бути 18 + і ти повинен бути на мене підписаний, ти мама двох янголят (жартую, ні, будь-яка людина, але не бот) Все😍 Ось приклад: "Знаєте чому Остапчук може стати директором B2B Jewelry? Тому що він експерт у розлученнях". Давайте гарненько "прожаримо" цього вискочку Остапчука. Розіграш завтра о 7:40 вечора 🚀 🚀 🚀", - написав він. 

Звісно, довго чекати не довелося. Жарти про Остапчука посипалися вмить. Цікаво, чи приємно йому це читати? 

"Вова просить написати про нього жарт за гроші, не здогадуючись що природа зробила вже це за нас безкоштовно"

"Вові Остапчука, так сподобалося розлучатися, що він знову одружився 🤷"

"Остапчук, так залежимо від соц. мереж, що вирішив забити за собою всі ходові хештег # говногода # разводгода # свадьбагода і про всяк випадок # ведущійпогоди нехай проблеми та негоди не роблять в інстаграмі постривай, хай вам щастить!"

"Для того, аби стати відомою особою, не потрібно ходити на різні шоу талантів і ТД. Достатньо всього лише вийти заміж за Остапчука, а потім з ним розлучитись."

"Вова так сильно хоче жити в Києві, а не в Умані що зараз спілкується тільки російською мовою"

Фото: instagram.com/vova_ostapchuk
Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Фото: instagram.com/vova_ostapchuk
Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Фото: instagram.com/vova_ostapchuk
Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Фото: instagram.com/vova_ostapchuk
Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

View this post on Instagram

Мой пост для хейтеров😜 Ребятки, касатики, хомячки мои хейтеры - спасибо вам огромное! Вы так мне помогаете в жизни, вы даже не представляете! Если бы я каждый раз слушал ваши «советы», принимал близко к сердцу «ничего не получится», «та куда тебе», «ой, та кто он такой-сякой» я бы до сих пор был преподом иностранных языков в УНУСе (это реальный ВУЗ в Умани), хотя моя мама точно была бы довольна. И поэтому я хочу, чтобы вы все вместе «прожарили» Остапчука. Напиши шутку про меня (не просто - «ты г@вно», а именно шутку) и получи 100 $! Ещё разок условия: ⁃ ты можешь быть и не хейтером, но я жду твою шутку. ⁃ Тебе должно быть 18+ и ты должен быть на меня подписан ⁃ Ты мама двоих ангелочков (шучу, нет, любой человек, но не бот) Все😍 Вот пример: «Знаете почему Остапчук может стать директором B2B Jewelry? Потому что он эксперт в разводах». Давайте хорошенько «прожарим» этого выскочку Остапчука. Розыгрыш завтра в 7:40 вечера 🚀🚀🚀

A post shared by Vladimir Ostapchuk (@vova_ostapchuk) on

Раніше ми повідомляли, що Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся...".  Володимир Остапчук і Христина Гірник деякий час тішили фанатів фотографіями зі свого весілля. Однак тепер настав час знімків з медового місяця.

Нагадаємо також, Тарзан після того, як зрадив Корольовій, показався в одних трусах: оскаженілий погляд і зелені зуби. Глушко заперечує, що в його родині є проблеми і всіляко намагається показати, що у них з дружиною все гаразд. Своєю чергою Наташа Корольова теж всіляко намагається відволіктися від скандалу.