Син експрезидента Віктора Ющенка Андрій з дружиною Оленою з’їздили на відпочинок до Туреччини. У своєму Instagram невістка експрезидента поділилася враженнями від поїздки та виклала кілька фото в купальнику.

Невістка Ющенка розповіла, що ще в травні вони збиралися полетіти на Балі, але не вийшло через карантин. Тому довелося обирати Туреччину, де цього року відпочили ледь не всі селебріті.

"З перельотом до Туреччини пощастило, і біля нас поруч ніхто не сидів, швидко все пройшли, заселення зробили навіть раніше, ніж звичайно. Може, це пов'язано з тим, що карантин, і мало людей в готелі - подумали ми, але зраділи такому сервісу дуже. Змогли відпочити і після вирушили на пляж. А там ніякого карантину, всі лежать поруч, людей багато, навіть занадто… Бійки і лайки за місця під сонцем…", - обурилася Олена.

Олена Ющенко, фото: instagram.com/olena_yushchenko
Олена Ющенко, фото: instagram.com/olena_yushchenko

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Світлана Тарабарова в різних позах розповіла, від чого отримує задоволення

Тіна Кароль відкинула ліфчик, прикривши голі груди однією рукою: "Настільки відверто"

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Все новости

"Отже, підведемо перші підсумки нашої чудової поїздки: людей багато, коронавірусу в Туреччині для нас ніби і немає. А потім не говоріть мені, що це все не політичні ігри і не вихід на новий "рівень". Тільки от у кого і яким буде рівень після всього цього "карантину", дуже цікаво", - заявила невістка Ющенка.  

Олена Ющенко, фото: instagram.com/olena_yushchenko
Олена Ющенко, фото: instagram.com/olena_yushchenko

View this post on Instagram

И так мое первое и долгожданное путешествие 🧳 в тёплые края во время этого всего «Карантина».Мы собирались лететь на о.Бали ещё в мае ,но все накрылось и до сих пор никто не может дать ответ, когда это чудесное место снова можно будет увидеть.Лететь в другое не хотелось ,да и сказали возврат средств невозможен,только обмен на другую страну ,которая будет открыта.Как-то не хотелось менять на другое место ,да и вообще услышать в аэропорту ,что у меня 37,2 например и вообще никуда не полететь ,так как отдых уже думаю возврату при таких обстоятельствах подлежать не сможет .Но мы рискнули и все-таки полетели... Если вам интересно продолжение ...ждите следующий пост ...Все подробно расскажу. А на мне купальник @_be_you_official_ ,шляпа @euforiajewellery , моя обувь куплена на Бали и хоть это «карантин» не смог у меня забрать... Об отеле расскажу тоже в следующий раз 😄.

A post shared by Olena Yushchenko (@olena_yushchenko) on

View this post on Instagram

Продолжение ...С перелётом в Турцию повезло и возле нас рядом никто не сидел ,быстро все прошли ,заселение сделали даже раньше обычного ...Нам не пришлось ждать ни минутки.Может быть это связано с тем ,что карантин и мало людей в отеле ,подумали мы ,но обрадовались такому сервису очень.Смогли отдохнуть и после отправились на пляж 🏖.А там никакого карантина ,все лежат рядом ,людей много,даже слишком .Драки и обзывание за места под солнцем.Милые мои люди ,а у вас тоже осталось от родителей вот это занять место с самого утра, либо просто кинуть полотенце и пойти по своим делам ,а ведь кто-то мог в это время отдохнуть и так же потом освободить вам это место.Очень понравился парень и его поведение.Хоть он был и как будто из 90х с толстотой золотой цепочкой на шее ,но в первый день они уступили место нам в обед ,а на следующий убрали полотенца тех ,кто не приходил уже минут 30 и когда им кто-то начал говорить :Ой ,это наших друзей ,они скоро придут!Ответил :Ребята,это Асоциально!!! И я с ним согласна.Не стоит вести себя так эгоистично ,уважайте другу друга ,если хотите прежде всего ,чтобы уважали вас. И так подведём первые итоги нашей чудесной поездки :людей много ,короновируса в Турции для нас как бы и нет.И потом но говорите мне ,что это все не политические игры и не выход на новый «уровень» .Только вот у кого и какой будет уровень после всего этого «карантина» ,очень интересно ...

A post shared by Olena Yushchenko (@olena_yushchenko) on

Раніше ми повідомляли, що Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся...".  Володимир Остапчук і Христина Гірник деякий час тішили фанатів фотографіями зі свого весілля. Однак тепер настав час знімків з медового місяця.

Нагадаємо також, Тарзан після того, як зрадив Корольовій, показався в одних трусах: оскаженілий погляд і зелені зуби. Глушко заперечує, що в його родині є проблеми і всіляко намагається показати, що у них з дружиною все гаразд. Своєю чергою Наташа Корольова теж всіляко намагається відволіктися від скандалу.