Стриптизер і танцівник Сергій Глушко, відомий під псевдонімом Тарзан, опублікував нове відео, на якому користувачі Мережі змогли побачити, як верхи на його ногах сидить інший чоловік. Ролик Тарзан виклав у себе в Instagram 21 жовтня.

На кадрах стриптизера просто на капоті машини осідлав інший чоловік, а в цей час сам Тарзан активно качав прес. У підписі до посту артист пояснив, в яких стосунках перебуває з невідомою шанувальникам людиною.

Тарзан, фото: instagram.com/tarzan___official
Тарзан, фото: instagram.com/tarzan___official

"Для чого потрібні друзі", - прокоментував відео Тарзан.

"Чому я переживала за бампер", "Мені теж твій друг потрібен«, "Цікаво, як ти туди, тобто під нього, заліз", — прокоментували ролик підписники артиста.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Світлана Лобода з глибоким декольте вирішила сповідатися: "Знову шашні"

Джамала натягнула тюрбан і відверто зізналася в експериментах: "Я змінювалася багато разів"

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Все новости

Коментарі, фото: instagram.com/tarzan___official
Коментарі, фото: instagram.com/tarzan___official

Сергій Глушко почав кар'єру стриптизера в 1997 році, пік його популярності припав на кінець 1990-х. останнім часом увагу публіки до Тарзана стало слабшати, але про стриптизера знову заговорили після скандалу про його зраду своїй дружині співачці Наташі Корольової у вересні 2020 року.

Раніше ми повідомляли, що Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся...".  Володимир Остапчук і Христина Гірник деякий час тішили фанатів фотографіями зі свого весілля. Однак тепер настав час знімків з медового місяця.

Нагадаємо також, Тарзан після того, як зрадив Корольовій, показався в одних трусах: оскаженілий погляд і зелені зуби. Глушко заперечує, що в його родині є проблеми і всіляко намагається показати, що у них з дружиною все гаразд. Своєю чергою Наташа Корольова теж всіляко намагається відволіктися від скандалу.