Популярна українська співачка Тіна Кароль захоплюється яскравими фотосесіями, результати яких досить часто публікує її фан-сторінка Fantina. Слід зауважити, що співачці приписують бурхливий роман з молдавським артистом Даном Баланом. 

Днями фан-сторінка Тіни Кароль опублікувала відвертий знімок артистки. У кадрі артистка позує сидячи на підлозі повністю оголеною. Як аксесуар на ній - чорні рукавички з дорогоцінними каменями. Тіна граційно схрестила ноги, обхопивши їх однією рукою.

"Доброго ранку ☀️ Прекрасного осіннього дня ! ❣️" - йдеться у підписі до фото.

Тіна Кароль, фото: instagram.com/_fantina
Тіна Кароль, фото: instagram.com/_fantina

Популярні статті зараз

Христина Асмус стала дикою кішкою і забула про вік: "Губи в 2 рази більше"

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Все новости

Відверте фото Тіни Кароль не змогло залишити байдужими її прихильників: 

"Ти чудова", "З цією помадою ви незвичайна! Але червона ну зовсім вам не підходить до вашого образу! Вона вже відійшла і користуються зовсім інші дівчатка, вже вибачайте.", "Солодка дівчинка", "Класна!!!!".

Тіна Кароль, фото: instagram.com/_fantina
Тіна Кароль, фото: instagram.com/_fantina

Раніше ми повідомляли, що Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся...".  Володимир Остапчук і Христина Гірник деякий час тішили фанатів фотографіями зі свого весілля. Однак тепер настав час знімків з медового місяця.

Нагадаємо також, Тарзан після того, як зрадив Корольовій, показався в одних трусах: оскаженілий погляд і зелені зуби. Глушко заперечує, що в його родині є проблеми і всіляко намагається показати, що у них з дружиною все гаразд. Своєю чергою Наташа Корольова теж всіляко намагається відволіктися від скандалу.