Солістка гурту "The Hardkiss" Юлія Саніна бере участь у популярному проєкті "Танці з зірками" на телеканалі "1 + 1". Її партнер - талановитий хореограф Дмитро Жук, з яким вона показала вже кілька яскравих номерів.

Під час підготовки до дев'ятого прямого ефіру у неділю, 25 жовтня, Юлія Саніна зізналася, що сильно травмувала ребро. Перед прямим ефіром вона прийняла знеболювальні таблетки, щоб трохи забути про біль і гідно станцювати.

"Це був найскладніший тиждень на проекті для мене, а вчора найскладніший день. "Танцювати всупереч усьому" мій вчорашній девіз", - зазначила солістка "The Hardkiss". Юлія Саніна

Юлія Саніна, фото: instagram.com/the_hardkiss
Юлія Саніна, фото: instagram.com/the_hardkiss

Популярні статті зараз

"Загроза медичної системи": очільник МОЗ назвав нову умову запровадження локдауну в Україні

"Повинні приборкати пандемію": в Україні запровадять автоматичні штрафи за порушення самоізоляції

Тіна Кароль пожалілася на проблеми у сім'ї через різний світогляд: майже не спілкується з батьками

Дитина раптово померла у школі: різко розболілася голова

Все новости

Співачка заявила, що не могла підвести свого партнера Дмитра Жука, який напередодні захворів. Дмитро Жук через позитивний тест на коронавірус відправився на самоізоляцію. Його замінив відомий український танцюрист і колишній учасник програми Дмитро Дікусар.

"Генеральний прогін. І за кілька годин до ефіру я отримую травму ребра. У той момент я ревіла і від болю, і від образи за все, що з нами сталося. Але точно знала, що тепер я просто зобов'язана вийти на паркет і довести, що я все зможу. Собі довести, в першу чергу! Спасибі всім, хто серцем і душею вчора мене підтримував. Спасибі моїм партнерам Жені Коту і Дімі Дікусару за красивий танець! Діма Жук, я тебе дуже чекаю - одужуй", - написала Саніна. Юлія Саніна

Юлія Саніна, фото: instagram.com/the_hardkiss
Юлія Саніна, фото: instagram.com/the_hardkiss

Раніше ми повідомляли, що Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся...".  Володимир Остапчук і Христина Гірник деякий час тішили фанатів фотографіями зі свого весілля. Однак тепер настав час знімків з медового місяця.

Нагадаємо також, Тарзан після того, як зрадив Корольовій, показався в одних трусах: оскаженілий погляд і зелені зуби. Глушко заперечує, що в його родині є проблеми і всіляко намагається показати, що у них з дружиною все гаразд. Своєю чергою Наташа Корольова теж всіляко намагається відволіктися від скандалу.