Нещодавно шоумен та ведучий Володимир Остапчук одружився вдруге. В ефірі програми "Зірковий шлях" на каналі "Україна" пара розповіла, чи планують вони стати подружжям перед Богом.

Ніч перед весіллям, кажуть молодята, провели окремо. Кожен міг зібратися з думками перед таким важливим днем. На самій церемонії Остапчук також не стримав сліз. 

Популярні статті зараз

У Туреччині закатували українку: руки в наручниках і пакет на голові

Юрій Ткач показав, як його побила дружина: "Додому потрібно вчасно приходити"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Все новости

"Напередодні ввечері я перечитував обіти, які написав для церемонії, і ревів", - зізнався Володимир Остапчук. Володимир Остапчук

Володимир Остапчук, Фото: Інстаграм
Володимир Остапчук, Фото: Інстаграм

"Це важливий, класний крок. Пізніше, зараз точно ми не встигнемо. До цього потрібно прийти, але тут справа не в тому, що ми не готові. Просто як мінімум потрібен час, тому що це теж дуже важлива подія", – розповіли Володимир і Христина Остапчуки. Володимир Остапчук

Нагадаємо, зіркова пара відправилася у весільний відпочинок до Туреччини. Там Володимир Остапчук і Христина Гірник пробули чотири дні. Молодята зіграли весілля 15 жовтня в комплексі під Києвом. 

Володимир Остапчук з дружиною, фото: instagram.com/kristygor
Володимир Остапчук з дружиною, фото: instagram.com/kristygor

Раніше ми повідомляли, що Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся...".  Володимир Остапчук і Христина Гірник деякий час тішили фанатів фотографіями зі свого весілля. Однак тепер настав час знімків з медового місяця.

Нагадаємо також, Тарзан після того, як зрадив Корольовій, показався в одних трусах: оскаженілий погляд і зелені зуби. Глушко заперечує, що в його родині є проблеми і всіляко намагається показати, що у них з дружиною все гаразд. Своєю чергою Наташа Корольова теж всіляко намагається відволіктися від скандалу.