Поки зірки і їхні партнери-хореографи в поті чола тренуються і виступають на паркеті, телеведучі проєкту Юрій Горбунов і Тіна Кароль тримають за них кулачки. Проте наразі Юрій Горбунов зважився на відчайдушний крок - в наступному сезоні проєкту він хоче вийти на паркет вже в якості учасника.

Як передає Новинар, про це стало відомо у прямому ефірі шоу "Танці з зірками".

І він вже почав підшукувати собі пару. Природно, вибір припав на його  красуню-колегу Тіну Кароль, тим більше вона зараз одна, і вийти з Юрою на паркет їй ніхто не завадить.

Популярні статті зараз

"Антирекорд щодня": в Україні черговий високий показник випадків Covid-19 - "Наближаємось до лоукдауну"

Якщо підозрюєте у себе чи близьких Covid-19: повний алгоритм дій

Пацієнту після інсульту приписали Covid-19: похоронили в мішку без рідних і священника

У коронавірусу знайшли ще один тривожний симптом: "Може викликати..."

Все новости

"Тіночка, ось ми з тобою дивимося на пари, а чи не хочеться тобі в наступному сезоні вийти, попітніти, випробувати це? Самба, ча-ча-ча, румба, пасадобль, а?", - запитав у своєї колеги Тіни Кароль Юрій Горбунов.

Тіна заперечувати пропозиції не стала, але і не погодилася. Заінтригувала лише тим, що вона вже бере участь у проєкті "Маскарад", який можна подивитися на 1+1 в суботу.

Зазначимо, що вже половина сезону "Танці з зірками" пройдена. За цей час проєкт покинули 50% пар. Дві з них дискваліфікували через хворобу. За правилами цього сезону, одна пара максимум один раз може пропустити прямий ефір.

Нагадаємо, що Олег Винник і Олена Шоптенко вилетіли першими - вони не прийшли й на другий ефір. У минулих прямих ефірах проєкт покинули Позитив і Юлія Сахневич, а так само Дар'я Петрожицька та ігор Гелуненко.

Раніше ми повідомляли, що після відміни концертів Олег Винник знайшов собі "неживих" слухачів.

Також нагадаємо, що Тіна Кароль не обмежилася одним декольте і показала більше.