Дружина Віктора Медведчука телеведуча Оксана Марченко застерегла українців від небезпеки святкування Хелловіну. Вона вважає, що в такий спосіб злі духи намагаються заволодіти життями людей.

Про це Марченко написала у своєму акаунті в Інстаграм.

"Друзі, як багато нечистого входить у наше життя непомітно... тихцем так, під милими приводами - і ви вже не відчуваєте, як втягнуті в трясовину...А ви взагалі знаєте, про що "святечко"? Звідки воно? А я розкажу вам. Це гримуча суміш язичницьких ритуалів кельтів, змішаних із культом смерті, який проповідують сатаністи... Нав'язування цих ритуалів тихцем так, легесенько - типовий прийом для зняття напруги в суспільстві, викликаної соціальними проблемами", - заявила вона.

Популярні статті зараз

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Оксана Марченко, фото: instagram.com/oksana.marchenko.official
Оксана Марченко, фото: instagram.com/oksana.marchenko.official

За її словами, від людей "ретельно приховують" одне: вони стають тим, що впускають у своє життя.

"Такими людьми легше керувати, вони живуть одним днем і не мучать себе сумнівами з приводу майбутнього життя, для них не існує моральних обмежень, рамки пристойності стираються - і вуаля: вам уже не потрібна маска зомбі, ви вже ним і є... І веселий бісівський карнавал уже схожий на бал "Титаніку", що тоне, з тою лише різницею, що це не кіно... Уже завтра зло розпорядиться вашим життям. Вирішувати, звісно, вам, але ви маєте знати, що духи злоби існують, і вони вам зовсім не друзі", - закликала Оксана.

Як вважає телеведуча, прикрасивши свою голову ріжками сьогодні, вже завтра варто очікувати проблем у житті, невдач та втрат.

"І знайте: ті, хто "привчив" вас до цього "святечка", уже повністю вас контролюють", - наголосила вона.

Оксана Марченко, фото: instagram.com/oksana.marchenko.official
Оксана Марченко, фото: instagram.com/oksana.marchenko.official

Раніше ми повідомляли, що Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся...".  Володимир Остапчук і Христина Гірник деякий час тішили фанатів фотографіями зі свого весілля. Однак тепер настав час знімків з медового місяця.

Нагадаємо також, Тарзан після того, як зрадив Корольовій, показався в одних трусах: оскаженілий погляд і зелені зуби. Глушко заперечує, що в його родині є проблеми і всіляко намагається показати, що у них з дружиною все гаразд. Своєю чергою Наташа Корольова теж всіляко намагається відволіктися від скандалу.