Український гуморист, зірка "Кварталу 95" Юрій Великий, розкритикував пародію Максима Галкіна на президента України Володимира Зеленського.

Зазначимо, що нещодавно російський гуморист записав відеоролик із приводу п'яти питань голови держави.

Як передає Новинар, у програмі "Світське життя" Великий повідомив, що також планував зробити пародію на п'ять питань Зеленського.

При цьому, коли він побачив пародію на президента України чоловіка Алли Пугачової, заявив, що вона не дуже якісна. Крім того, артист відзначили, що Галкіну потрібно трохи попрацювати над новим образом.

Популярні статті зараз

Каменських в одних трусах похвалилася формами, але не всім вгодила: "Знову нафотошопила"

ООН дала тривожний прогноз для України: наслідки пандемії будуть руйнівними

Тіна Кароль пожалілася на проблеми у сім'ї через різний світогляд: майже не спілкується з батьками

Дитина раптово померла у школі: різко розболілася голова

Все новости

"Попри текст цього відео, попри тему, з професійної точки зору я дивився, як він зробив цю пародію. Віднедавна я прихильник Максима, мені подобається те, що він робить. Він дійсно талановитий, професійний пародист. Але цю пародію, мені здалося, що він зробив не дуже якісно. Наш президент  він не говорить так, як це зробив Максим, у нього більш оксамитовий тембр голосу, він так мружить око і губи так складає... Тому я показав йому, як би це правильно було б зробити. І взагалі, над новим образом треба трохи більше працювати", – прокоментував Великий.

Нагадаємо, що Ігор Кондратюк поставив актуальні питання від українців до президента: "Щоcь кypить, чu він іноді щоcь нюхaє?".

Раніше ми повідомляли, що Зеленський обізвав своїх соратників зі "Слуги народу": "Вони - мікроби".

Також нагадаємо, що один з головних критиків Зеленського став на його захист.