Донька Євгена Кошового, якій виповнилося 12 років, зіткнулася зі знущанням у школі. Дівчинка розповіла, що однокласники часто насміхаються з неї та її батька.

Про це Варя Кошева розповіла в інтерв'ю "КП". Донька коміка зізналася, що зовсім немає бажання ходити в школу:

"У мене взагалі немає бажання ходити в це неприємне для мене місце. Не бачу сенсу.  Не хочу сидіти на одному місці, хочу далі розвиватися. Розумію, що навчання важливе, але як тільки мова йде про школу, уроки, у мене відразу ж пропадає настрій. Тому що моя асоціація зі школою - це булінг. І булінг страшний! Діти думають, що мій тато-клоун. А він не такий!", - розповіла вона. 

Євген Кошовий
Євген Кошовий

Популярні статті зараз

Вже в 2022 році: в Україні зросте прожитковий мінімум - в уряді назвали новий розмір

Велике церковне свято 2 серпня: іменини, прикмети і традиції дня

Пенсії знову перерахують: хто і коли може розраховувати на підвищення - озвучені дати

Вже в жовтні: українцям підвищать пенсії - хто може розраховувати на надбавку

Все новости

Проте донька Євгена Кошового змііну школи не вважає вирішенням проблеми6: "Коли діти дізнаються, що мій тато - Євген Кошовий, все одно починають заздрити, говорити гидоти."

"Нічого не можу зробити. Так, мені дуже прикро, що діти так чинять. Одного разу мені так набридло, що тата в черговий раз назвали клоуном, що я не витримала і висловилася, щоб більше ніхто не смів так про нього говорити. Він досяг дуже багато чого. А чого досягли ті, хто так про нього говорить? ", - говорить вона.

Варя Кошова з батьком, фото: кадр з відео
Варя Кошова з батьком, фото: кадр з відео

Водночас дівчинка вважає найкращим способом реагувати - це промовчати на неприємні слова, ніж почати скандалити: 

"Я боюся. Я не вмію відповідати. Краще просто промовчу. Нехай кажуть, не хочу, щоб потім мене виставили винною. Якось мене дуже жорстко підставили: почали скандал, почали мене обзивати, і в підсумку я залишилася винною. Більше такого не хочу. Тато каже: "може, піти набити морду?"І що? Що це змінить? Це неправильно. Але, правда, я вже не можу це вислуховувати. Напевно, потрібно просто говорити з батьками, які так виховують дітей, що вони можуть говорити гидоти іншим. Іноді про це просто забуваю, тому що не хочу витрачати на це час. ", - розповіла Варя Кошова.

Варя Кошова, фото: кадр з відео
Варя Кошова, фото: кадр з відео

Раніше ми повідомляли, що Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся...".  Володимир Остапчук і Христина Гірник деякий час тішили фанатів фотографіями зі свого весілля. Однак тепер настав час знімків з медового місяця.

Нагадаємо також, Тарзан після того, як зрадив Корольовій, показався в одних трусах: оскаженілий погляд і зелені зуби. Глушко заперечує, що в його родині є проблеми і всіляко намагається показати, що у них з дружиною все гаразд. Своєю чергою Наташа Корольова теж всіляко намагається відволіктися від скандалу.