Українська співачка Катерина Бужинська в гостях на передачі "Життя відомих людей" зізналася, що у її родині не завжди все було так гладко.

Артистка поділилася, що проблеми почалися після того, як на світ з'явилися двійнята Дмитрик та Катерина. Тоді старша донька Бужинської від попереднього шлюбу, 10-річна Олена, приревнувала маму та її чоловіка Дімітара Стойчева до молодших братика і сестрички та навіть порадила віддати їх до пологового. 

Катерина Бужинська, фото: кадр з відео
Катерина Бужинська, фото: кадр з відео

Катерина прийняла рішення відвезти Оленку до України. Ще на весні 2019-го співачка розповідала, що її донька на батьківщині через навчання у хорошому ліцеї. Але згодом артистка зізналася, що не хотіла розпалювати ворожнечу у родині. 

Популярні статті зараз

Голий Володимир Дантес зняв з Наді Дорофєєвої одяг на очах у публіки: "Адам і Єва"

Дружина Кернеса Оксана Гайсинська показала архівне фото з ним: "Найкращий"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Все новости

Діматар з двійнятами так живуть у Болгарії, через це родина Бужинської розділилася на дві країни. 

Артистці 41 рік і зараз вона засяяла на сцені по-новому. Співачка  також розповіла, що довгий час їй довелося терпіти насильство з боку першого чоловіка. Щобільше, Бужинська пережила втрату первістка, їй прямо сказали, що "треба позбутися дитини".

Артистка вперше розповіла, що зробила примусовий аборт та терпіла побої екскоханого. Чоловік не хотів дітей, бо для нього була важливіша робота.  

Катерина Бужинська, фото: кадр з відео
Катерина Бужинська, фото: кадр з відео

Раніше ми повідомляли, що Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся...".  Володимир Остапчук і Христина Гірник деякий час тішили фанатів фотографіями зі свого весілля. Однак тепер настав час знімків з медового місяця.

Нагадаємо також, Тарзан після того, як зрадив Корольовій, показався в одних трусах: оскаженілий погляд і зелені зуби. Глушко заперечує, що в його родині є проблеми і всіляко намагається показати, що у них з дружиною все гаразд. Своєю чергою Наташа Корольова теж всіляко намагається відволіктися від скандалу.