Сьогодні, 6 листопада, помер письменник-сатирик Михайло Жванецький. Йому було 86 років. Цю інформацію вже підтвердив представник Жванецького Олег Сташкевич.

Близькі Жванецького також повідомили про його смерть телеканалу "Дождь". Жванецький народився в Одесі у 1934 році, на сцені він - з 1960-х. Він написав сотні мініатюр і монологів, які сам виконував зі сцени, поставив низку спектаклів і був знаменитий своїм "одеським гумором".

Михайло Жванецький, фото: кадр з відео
Михайло Жванецький, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Дочка Олі Полякової вульгарно вмостилася на більярдному столі

Анастасія Волочкова зв'язала собі руки через бурхливі гормони: "Клімакс не за горами"

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Тіна Кароль відкинула ліфчик, прикривши голі груди однією рукою: "Настільки відверто"

Все новости

Для радянських реалій його виступи були політично гострими, а особливо популярним він став у часи перебудови. Жванецький є народним артистом України та Росії, а також почесним громадянином Одеси.

У березні 2014 року він підписав звернення російських діячів культури проти окупації Криму. Згодом у своїх інтерв'ю він також неодноразово критикував дії влади РФ в Україні.

Водночас у 2019 році Володимир Путін вручив йому орден "За заслуги перед Вітчизною" III ступеня - "за великий внесок у розвиток вітчизняної культури та мистецтва", що викликало неоднозначну реакцію в Україні.

А 8 жовтня 2020-го його представник повідомив, що Жванецькийзавершив концертну діяльність. Його представник пояснював, що Жванецький "почувається літньою людиною".

Михайло Жванецький, фото: кадр з відео
Михайло Жванецький, фото: кадр з відео

Раніше ми повідомляли, що Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся...".  Володимир Остапчук і Христина Гірник деякий час тішили фанатів фотографіями зі свого весілля. Однак тепер настав час знімків з медового місяця.

Нагадаємо також, Тарзан після того, як зрадив Корольовій, показався в одних трусах: оскаженілий погляд і зелені зуби. Глушко заперечує, що в його родині є проблеми і всіляко намагається показати, що у них з дружиною все гаразд. Своєю чергою Наташа Корольова теж всіляко намагається відволіктися від скандалу.