Розвинути свій інтелект може кожен, але декому з цим пощастило з самого народження. Ці люди мають приховані таланти і високий рівень IQ. Німецькі астрологи назвали три найбільш ерудованих знаки Зодіаку.

Про це пише видання ELLE.

Водолій

Часто здаються дуже стриманими і сором'язливими, але насправді за цими рисами ховається безліч талантів. З самого народження у них високий IQ, проте схильні показувати його тільки в особливих ситуаціях. 

Гороскоп, фото: pixabay.com
Гороскоп, фото: pixabay.com

Лев

Вони є найбільш працьовитими і освіченими. Цей знак Зодіаку ставить все під сумнів, досконально перевіряє факти, а тому часто знає більше, ніж його оточення. Крім того, Левам дуже важливо бути в центрі уваги — вони завжди намагаються розширити свій кругозір.

Популярні статті зараз

Долар може впасти на 20%: на курс вплине відновлення світової економіки

Мінсоцполітики масово перевірятиме пенсіонерів: кому готуватися

Українців позбавлять соцдопомог: хто залишиться без копійки вже до кінця року

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Все новости

Скорпіон

Ці люди прекрасно знають про свій високий IQ і пишаються тим, що розумніші за інших. Вони люблять доводити це під час спілкування з друзями або з колегами на роботі. Щоправда, іншим це видається надто зарозумілим. Народженим під цим знаком варто бути уважними і розуміти, в яких ситуаціях вони можуть блиснути інтелектом, а в яких найкраще промовчати.

Гороскоп, фото: pixabay.com
Гороскоп, фото: pixabay.com

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.