Відомий письменник-сатирик українського походження Михайло Жванецький, який помер 6 листопада, залишив після себе спадщину на суму близько 6,5 млн доларів.

Артист був власником розкішного будинку в сосновому лісі в одному з елітних селищ Підмосков'я і квартири з видом на центр Москви.

Про це повідомив Telegram-канал Super.

Популярні статті зараз

Фінал "Холостячки-2": переможець проєкту розповів всю правду про стосунки зі Златою Огневич

Пенсії підняли, але не всім, хто отримає у грудні підвищені виплати

Занадто токсичні стосунки? Холостячка Ксенія Мішина розкрила причину розлучення з Еллертом

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Все новости

Повідомляється, що вся нерухомість дістанеться дружині Жванецького - Наталії та його синові Дмитру. У відомого сатирика була дача в селищі Грибово у Підмосков'ї. Будинок площею 540 квадратів розташований серед густих сосен на Величній ділянці в 3 гектари. Вартість резиденції – понад 150 млн рублів - близько 2 млн доларів.

Михайло Жванецький, фото: кадр з відео
Михайло Жванецький, фото: кадр з відео

Крім того, у 2009 році артист придбав 6-кімнатну квартиру в Москві площею 252 квадратних метрів в елітному ЖК "Будинок письменників" на Старопіменівському провулку. З вікон відкривається мальовнича панорама на центр Москви. Вартість квартири сягає 300 мільйонів рублів (до 4 млн доларів).

У Жванецького з кінця 90-х був заміський будинок в селі Троїцьке. Цей будинок з невеликою ділянкою в 10 соток оцінюється в 30 млн рублів. 

Михайло Жванецький, фото: кадр з відео
Михайло Жванецький, фото: кадр з відео

Раніше ми повідомляли, 6 листопада помер письменник-сатирик Михайло Жванецький. Йому було 86 років. Цю інформацію вже підтвердив представник Жванецького Олег Сташкевич.

Нагадаємо також, що Михайло Жванецький припиняє концертну діяльність: "Старіти потрібно вдома". Рішення піти зі сцени Жванецький прийняв давно, а 6 жовтня він закрив індивідуальне підприємство.