Український шоумен, колишній кандидат на посаду міського голови Києва Сергій Притула прокоментував скандал із "підтримкою" антисемітських висловлювань.

Як передає Новинар, свій коментар він висловив у ефірі радіо "НВ".

Зазначається, що він заявив, що ніколи не бере участі в подібних бесідах: ні в особистому спілкуванні, ні в соцмережах, ні на роботі. Однак це був його другий ефір на посаді ведучого на радіо, і тому він вирішив, що найкращим способом відреагувати на цю ситуацію – буде "посміятися над слухачем".

Про це Притула повідомив на особистій сторінці у Facebook.

Популярні статті зараз

Невдахи серпня: астрологи назвали знаки зодіаку, яким потрібно дотримуватися обережності

З 1 січня: в домівки українців прийдуть з перевірками - все через субсидії, деталі

Доживуть до 100 років: астрологи назвали знаки, на яких чекає довге життя

Пекельна спека і дикі зливи: циклон з Європи принесе різке погіршення погоди

Все новости

"Отримав сьогодні осуд від комісії з журналістської етики за інцидент, який трапився в ефірі радіо "НВ" 10 вересня цього року. Розповідаю: це був мій другий ефір на радіо на посаді ведучого програми "Посеред тижня з Сергієм Притулою". Обговорювали кілька тем, першою з яких було обговорення шкіл і карантину. До прямого ефіру зателефонував якийсь чорт із Краматорська, який дозволив собі антисемітський випад. Я ніколи не підтримую антисемітські висловлювання ні в приватному спілкуванні, ні в коментарях на своїх сторінках у соцмережах, ні в публічній площині. Розмова зі слухачем швидко закінчилася. Серед усіх варіантів реакції на слухача, я обрав ту, яка мені на той момент здалася правильною – глузливо й іронічно сказати, як я "радий" був його чути. На жаль, мої висловлювання були трактовані не так, як я на це сподівався", – заявив Притула.

Сергій Притула, фото: facebook.com/serhiyprytula
Сергій Притула, фото: facebook.com/serhiyprytula

При цьому, він також зазначив, що отримав важливе зауваження від комісії з журналістської етики щодо скандалу. Притула пообіцяв надалі більш ретельно підбирати спосіб реагування на подібні ситуації.

"Я отримав дуже важливе зауваження щодо своєї роботи в ефірі від комісії з журналістської етики, яка зробила можливою підозру в толеруванні подібних заяв від слухача. Хочу подякувати КЖЕ за зауваження, сказати, що інцидент був обговорений із керівництвом відразу після ефіру й висновки зроблені. Дякую за аргументовану критику. Це саме те, що дозволяє вдосконалюватися в роботі! Повага до національності, кольору шкіри й віросповідання – це базові цінності цивілізованого суспільства, в якому я хочу жити, і яке хочу будувати разом з іншими українцями. Це і мої цінності теж. Тому на перспективу буду більш ретельно підбирати спосіб реагування на подібні трафунки, якщо вони будуть мати місце!", – підсумував він.

Сергій Притула
Сергій Притула

Нагадаємо, що Сергій Притула привітав Кличка і покоментував результат Попова у Києві: "Це холодний душ для нашого суспільства".

Раніше ми повідомляли, що Притула і його ексдружина відреагували на чутки про насилля у сім'ї: "Читав цю дічь...".

Також нагадаємо, що Притула об'єднається з Порошенком? Колишній "вар'ят" заявив, що "зустрічі відбуваються регулярно".