Режисер, народний артист України і Росії Роман Віктюк помер на 85 - му році життя. Наприкінці жовтня режисер потрапив до лікарні з коронавірусом.

Про це ТАСС повідомили в дирекції московського Театру Романа Віктюка. Причину смерті Віктюка він не назвав. Народному артисту було 84 роки.

"Роман Григорович помер у лікарні, це сталося сьогодні", - сказав співрозмовник агентства. 

Роман Віктюк, фото: кадр з відео
Роман Віктюк, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Маша Єфросиніна змінила образ: "Копія Наталія Варлей з фільму "Кавказька полонянка""

Лимонні тістечка на десерт: простий рецепт неймовірного смаколика

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Чому Зеленський охочіше дає інтерв'ю іноземним ЗМІ: в Офісі президента дали пояснення

Все новости

Раніше театральний режисер Роман Віктюк потрапив до лікарні через коронавірус. У ЗМІ писали, що постановник знаходиться в реанімації.

Роман Віктюк народився у Львові в 1936 році. У 1956-му він закінчив акторський факультет ГІТІСу, пізніше працював у театрах Києва, Вільнюса та Львова. На початку 1970-х Віктюк був провідним режисером в Російському драматичному театрі Литовської РСР, а через кілька років перебрався до Москви.

У столиці він, зокрема, ставив вистави для Театру імені Моссовета. МХАТа і "Сатирикона". А вже в 1990-х був відкритий Московський драматичний театр імені Віктюка - народний артист є його засновником, головним режисером і художнім керівником.

Роман Віктюк, фото: кадр з відео
Роман Віктюк, фото: кадр з відео

Раніше ми повідомляли, 6 листопада помер письменник-сатирик Михайло Жванецький. Йому було 86 років. Цю інформацію вже підтвердив представник Жванецького Олег Сташкевич.

Нагадаємо також, що Михайло Жванецький припиняє концертну діяльність: "Старіти потрібно вдома". Рішення піти зі сцени Жванецький прийняв давно, а 6 жовтня він закрив індивідуальне підприємство.