Режисера і народного артиста України та Росії Романа Віктюка можуть поховати в його рідному місті - Львові. Роман Віктюк помер сьогодні, 17 листопада, в лікарні у віці 84 років.

Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на джерело в його московському театрі.

Співрозмовниця агентства сказала, що дату похорону ще не визначили. Інформацію про дату і місце прощання з режисером опублікують пізніше.

Роман Віктюк, фото: кадр з відео
Роман Віктюк, фото: кадр з відео

Нагадаємо, в кінці жовтня його госпіталізували з коронавірусом. Спочатку режисер перебував у відділенні терапії, але його стан погіршився, і Віктюка перевели до реанімації. Він перебував у Міській клінічній лікарні імені братів Бахрушиних у Москві.

Популярні статті зараз

Надя Дорофєєва в образі Світлани Лободи мало не відправила фанатів молитися: "Ікона"

Michelle Andrade з голими грудьми і розсунутими ногами показала свою сутність: "Майже ліфчик зняла"

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Даша Астаф'єва без ліфчика вмостилася на коліна і пристрасно схопила себе за волосся

Все новости

Український, російський театральний актор і режисер, народний артист України і РФ Роман Віктюк народився 28 жовтня 1936 у Львові. Навчався в Державному інституті театрального мистецтва (Москва).

Після його закінчення повернувся до Львова, де працював актором у місцевому Театрі юного глядача, а пізніше - режисером. Потім працював у Твері, Вільнюсі, Одесі, Таллінні, Києві (Київський театр юного глядача), Саратові, Казані, Ризі, Санкт-Петербурзі, Москві. У 1991 році Віктюк створив театр свого імені в Москві.

Роман Віктюк, фото: кадр з відео
Роман Віктюк, фото: кадр з відео

Нагадаємо, помер театральний режисер Роман Віктюк: був в реанімації через Covid-19. Народному артисту України та Росії було 84 роки.

Раніше ми повідомляли, 6 листопада помер письменник-сатирик Михайло Жванецький. Йому було 86 років. Цю інформацію вже підтвердив представник Жванецького Олег Сташкевич.

Нагадаємо також, що Михайло Жванецький припиняє концертну діяльність: "Старіти потрібно вдома". Рішення піти зі сцени Жванецький прийняв давно, а 6 жовтня він закрив індивідуальне підприємство.