Українська співачка Оля Полякова знову розкритикувала карантинні обмеження в Україні і заявила, що артистам ні за що жити. Цього разу під гарячу руку попав головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

Перепалка сталася в ефірі передачі "Народ проти" на телеканалі "Україна".

Співачка заявила, щоб вижити в сучасних реаліях, їй потрібно давати по два концерти на день. Також артистка запитала Ляшка, де поділися кошти, які були виділені на підтримку артистів.

"Де в світі видано, щоб компенсації сплачувались артистам на конкурсній основі? За що артистам жити?" - обурилася Полякова.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Гаряча болівійка Michelle Andrade зробила собі груди: "А талію куди діла"

Голий Володимир Дантес промок під дощем, залишивши Надю Дорофєєву без одягу

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Все новости

Оля Полякова, фото: instagram.com/polyakovamusic
Оля Полякова, фото: instagram.com/polyakovamusic

Полякова також заявила, що для того, щоб отримати компенсацію, потрібно віднести комусь хабар. Співачка розповіла, що як підприємець вона подала заявку на компенсацію від держави, але у неї навіть документи не прийняли, оскільки претенденти на відшкодування збитків повинні мати компанію-банкрут.

"Економіка - це міністр фінансів. Культура - це міністерство культури. Я - за здоров'я. Концерти - це масове скупчення людей, де можлива потенційна небезпека інфікування. Тому я за обмеження масових заходів. Питання компенсацій - це, вибачте, є профільні міністерства", - відповів їй Ляшко.

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Польщі помер заробітчанин з України: поліціянт застосував електрошокер. У Бжезінському повіті Лодзького воєводства помер 44-річний тернополянин. Раніше проти нього правоохоронці під час затримання застосували електрошокер.

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.