Українська телеведуча Оля Фреймут поділилася роздумами про те, що для неї означає жіночність, особливо сьогодні. На її думку, у теперішній час, зокрема в епоху ізоляції та самотності, коли ми залишилися на одинці з собою, виникає багато спокус.

"В цю епоху ізоляції та самотності ми залишилися на одинці з собою. І якою великою є спокуса загорнутися у трикотаж, наїстися забороненого (все одно ніхто не бачить), перестати доглядати за собою. Але ж ми зараз проходимо тест на жіночність, де самі собі судді.", - написала Фреймут.

Оля Фреймут, фото: instagram.com/freimutolia
Оля Фреймут, фото: instagram.com/freimutolia

Ольга Фреймут вважає, що саме у ці нелегкі дні ми проходимо такий собі тест на жіночність і потрібно пройти його достойно. Вона закликала попри все продовжувати плекати свою красу та внутрішній світ.

Популярні статті зараз

З 1 січня: в домівки українців прийдуть з перевірками - все через субсидії, деталі

"Можна дивитися нескінченно": Лілія Ребрик в крихітному купальнику показала, як розважається в басейні

А Потап все це знімає: Каменських голяка залізла у воду і показала свою качечку

Пекельна спека і дикі зливи: циклон з Європи принесе різке погіршення погоди

Все новости

"Бо залишатися собою за обставин, коли від тебе мало вимагають, продовжувати плекати красу та внутрішній світ, наче нічого й не трапилося, - це і є доказ любові до себе. Ладитися не на ярмарку марнославства, а для свого мікрокоролівства, серед резидентів якого лише ти і твоя сім‘я... ось що для мене істинна жіночність. Перечекати неприємності, в які занурився світ, достойно. Пандемія не вічна: і настане час, коли зможемо зняти маски. Тому краще не втрачати лице зараз.", - написала вона.

Оля Фреймут, фото: instagram.com/freimutolia
Оля Фреймут, фото: instagram.com/freimutolia

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Польщі помер заробітчанин з України: поліціянт застосував електрошокер. У Бжезінському повіті Лодзького воєводства помер 44-річний тернополянин. Раніше проти нього правоохоронці під час затримання застосували електрошокер.

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.