Колишній "Холостяк" Іраклі Макацарія вважає, що потрібно дуже багато працювати і діяти для того, щоб мрія не залишалася просто ілюзією. А також вірити в себе, у свої можливості, усвідомлюючи, що тільки ви відповідальні за особистий життєвий шлях. Про це він написав у своєму Інстаграмі.

"Світ ніколи не був таким непередбачуваним і "годинник ніколи не цокав" так швидко. Задуматися... Іноді дуже важливо просто призупинитися, закрити очі, і сконцентруватися на моменті «тут і зараз». Просто дихайте і відчуйте щастя від того, що у вас є. Задумайтеся про свою мрію, вона ж є у кожного, погодьтеся. Задумайтеся, чи робите ви що-небудь для того щоб наблизитися до неї хоча б на один крок або ви просто підвладні всьому, що відбувається навколо? Потрібно дуже багато працювати і діяти для того, щоб мрія не залишалася просто ілюзією, вірити в себе і в свої можливості, усвідомлюючи, що тільки ви відповідальні за особистий життєвий шлях.", - написав він. Іраклі Макацарія

Іраклі Макацарія, фото: instagram.com/maqatsa
Іраклі Макацарія, фото: instagram.com/maqatsa

Іраклі Макацарія закликав прислухатися до себе і не зраджувати своїм принципам, щоб не втратити таким чином поваги до себе. Він певний, що зміцнюючи свій розум, дух і тіло можна запобігти рівню болю, який кожному обов'язково зустрінеться на життєвому шляху. 

"Не зраджуйте своїм принципам, адже цим ви знецінюєте важливість свого слова і втрачаєте повагу до себе. Важливо слухати інших, але прислухатися варто до себе, адже тільки ви знаєте хто ви є насправді. Не давайте можливість нав'язаним стандартам і тенденціям визначати ваше я. Ви унікальний і у вас вже є все для того, щоб насолоджуватися кожною секундою. Якщо ви вважаєте що це не так, ви помиляєтеся. Зміцнюючи свій розум, дух і тіло ви запобігаєте рівень болю, який вам обов'язково зустрітися на шляху. Не ігноруйте самого себе, будьте уважні до деталей, адже життя така одна і вона неповторна.", - написав він. Іраклі Макацарія

Популярні статті зараз

"Погляд пониклий": сумна Каменських в тісному купальнику схвилювала шанувальників

Вся сім'я буде в захваті: дієтолог поділилася рецептами легких літніх сніданків

"Кокосики" рвуть майку по швах: Тіна Кароль заговорила про кохання - невже знову Балан

Вже в жовтні: українцям підвищать пенсії - хто може розраховувати на надбавку

Все новости

Іраклі Макацарія, фото: instagram.com/maqatsa
Іраклі Макацарія, фото: instagram.com/maqatsa

Нагадаємо, Аліна Гросу розповіла, до кого пішов її чоловік після розлучення: "Я її знаю". Українська співачка Аліна Гросу зробила нове зізнання про своє несподіване розлучення з російським бізнесменом. Чому вони розійшлися і до кого пішов її колишній чоловік співачка розповіла Катерині Осадчій. 

Раніше ми повідомляли, що Остапчук під час медового місяця зізнався, чи вагітна його дружина і згадав колишню з дітьми: "Не збираюся...".  Володимир Остапчук і Христина Гірник деякий час тішили фанатів фотографіями зі свого весілля. Однак тепер настав час знімків з медового місяця.

Нагадаємо також, Тарзан після того, як зрадив Корольовій, показався в одних трусах: оскаженілий погляд і зелені зуби. Глушко заперечує, що в його родині є проблеми і всіляко намагається показати, що у них з дружиною все гаразд. Своєю чергою Наташа Корольова теж всіляко намагається відволіктися від скандалу.